Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha valaki ambulánsan szül, a...

Ha valaki ambulánsan szül, a gyerekorvos mindig vállalja, hogy kimegy az első napokban? Vagy ez hogy megy pontosan?

Figyelt kérdés

Nálunk pl több városban is dolgozik az orvos. Nem tudom, van-e egyáltalán lehetősége minden nap kimenni egy családhoz.

Ha visszautasítja, nem lehet ambuláns a szülés?

Vagy lehet magán gyerekorvost hívni ezekre a napokra, utána pedig maradni a körzetinél? (Nálunk nem körzeti, választott). De akkor meg nem nézne furán?


Egyáltalán van ilyenre esély császár esetén is? Első szülésem császár volt. A kórházak meg nem túlságosan támogatják a vbac-t.



2018. okt. 16. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne add fel előre a vbac-et, nagyon sokunknak sikerül! 😊 Ambuláns szülés csak természetes szüléssel, problémamnetes terhességgel és többedik babával lehetséges, ha gyermekorvos vállalja az első napokat. Tök mindegy, hogy a körueti-e, vagy magán, csak előre jelentse ki, hogy vállalja.
2018. okt. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ahogy az első írja


Én szokásodan mentem haza (du 2 re értem!)

Másnap reggel 9 védőnő, 11 orvos jött

2018. okt. 17. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2. Vagyok


Vsak azért írtam mert hogy nem

Csak ambilánsnál mennek ki ( itt 2 városban is eendelna doki

Császárkor nincs ambuláns



Miért szeretnél úgy???

2018. okt. 17. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
31%
Nem, nem vállalja mindig, a munkája terhére. Nem fog azért megszakadni, mert te nem maradsz a kórházban.
2018. okt. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem erre nincs kötelezve, úgyhogy legegyszerűbb, ha megkérdezed a tiédet, vállalja-e. VBAC-re inkább orvost keresnék, mint kórházat, de egyébként szerintem egyre nagyobb divatja van és a statisztikák szerint 80% az esélye, ha nem olyasmi miatt volt az előző, ami most is fennáll (pl. csipőficamos kismama).

Nem tudom, miért szeretnéd, de van nem egy rokonom, ismerősöm, aki a nagyobbhoz sietett volna vissza, mert az még soha nem volt mással és anyás meg "hisztis", de mindenhol kiderült, hogy apa vagy nagymama mégis remekül megoldották.

2018. okt. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!