Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tudnátok esetleg Jászberényben...

Tudnátok esetleg Jászberényben jó szülésznőt ajánlani a Szt. Erzsébet kórházban?

Figyelt kérdés
2018. nov. 6. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Az összes szülésznő nagyon jó, nem tudsz velük mellényúlni. Esetleg kérdezd meg az orvosodat, kivel szeret együtt dolgozni.
2018. nov. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tudnék de most szült.
2018. nov. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szórádné Pernyész Emese :)
2018. nov. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 😉 Kérdeztem az orvosom, Ő kit ajánlana, de nagyon diplomatikusan válaszolt, azt mondta senkit se szeretne kímélni, mindenki nagyon jó. Mivel nekem semmi tapasztalatom nincs, és helyi ismerősöm sem, teljesen tanácstalan lettem. Ezért gondoltam megkérdezem itt, hátha valaki rendelkezik saját tapasztalatokkal ;)
2018. nov. 6. 19:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Ki az orvosod? :)
2018. nov. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mármint nem kímélni hanem kiemelni 😊 átírta a telefonom
2018. nov. 6. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!