Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Heim Pal gyerekkorhazrol?

Heim Pal gyerekkorhazrol?

Figyelt kérdés
Sziasztok ,biztos rossz helyre irom a kerdesem,de ha valaki volt mar bent pici babaval ,meselne ,hogyan mennek a dolgok ott? Lehet furdeni,ott alvas? Stb.
2018. nov. 11. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Melyik osztály? Nincs egységes rendszer, mindegyik osztály más.
2018. nov. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

Mi sebeszten fekudtunk 8 hos kislanyommal agyrazkodas miatt. Igy errol tudok irni



Bekerultunk, mert a lepcsorol estunk le. Megvizsgaltak, gyanuval bent tartottak, gyerek vizsgalata utan megkerdeztek, hogy akarok e dokit, hogy megnezzenek engem is. (Hatalmas zuzodas volt a combomon, tenyernyi lila folttal) megkoszontem, de a gyerek jobban erdekelt, nem eltem lehetoseggel. Alairattak papirt, hogy nem kerem az anyai elszallasolast vagy mit. Pontosan nem tudom, mi a szakszo ra. Mi ugyan w napot voltunk bent. Igy en nem furodtem, de olyan agyat kaptunk, hogy oda tudtam fekudni, o igy aludt es szopizott csak. H a papirt alairtam nem kaptam etelt. Gyerek kiskadban furdott. Roviden ennyi

2018. nov. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jó véleményem volt, 1 hetesen kerültünk be, minden szoba agy-kétágyas, mi kétágyasban voltunk, de egyedül, van ágy a szülőnek is, mindenki bent alszik a banával, tudsz fürdeni, ételt is adnak.
2018. nov. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mi a borgyogyaszatra megyunk,arrol valami?
2018. nov. 12. 07:26
 5/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat
2018. nov. 12. 07:31
 6/9 anonim ***** válasza:

Bőrgyógyászaton voltunk ott két éves gyerekkel. Három nap után saját felelősségére hazahoztam.

Mi egy kb. 15 ágyas terembe kerültünk, ágyak egymás hegyén hátán, két ágy között kissámli méretű hely. Gyerek az ágyból elvileg nem kellhet fel, vizit idején nem lehetsz bent, ha kérdezel valakit, nem tud semmit, kérdezd a fő-fő doktornőt, akit soha nem érsz el. Fertőző és nem fertőző egy szobában, fertőzik össze egymást, mert unalmukban ugye játszanak egymással.

Ekcéma krémjük fantasztikus.

2018. nov. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, ma delben kerultunk be,Ketagyas szobat kaptunk ,de csak mi vagyunk a gyerekkel. Akkor nekunk szerencsenk van.
2018. nov. 12. 17:13
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor jó, tényleg szerencsétek volt. :) Mielőbbi gyógyulást!
2018. nov. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonjuk
2018. nov. 13. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!