Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés, de hol? Sátoraljaújhel...

Szülés, de hol? Sátoraljaújhely vagy Miskolc megyei?

Figyelt kérdés

Kinek van jobb/rosszabb tapasztalata és melyik kórházban?

Sajnos orvosokat sem ismerek, úgyhogy akinek volt fogadott orvosa és meg volt vele elégedve az kérem írja le ki volt a dokija és mennyit fizetett a szülésért.

Előre is köszönöm a válaszokat.



2018. nov. 12. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Másfél éve szültem Sátoraljaújhelyben

Kovács Lajos volt a fogadott orvosom alkalmanként 6ezret adtam. Első vizsgálatkor kérdeztem mennyivel tartozok,mondta hogy 6 ezer,a többi alkalmakkor csak annyit mondott hogy amennyit gondoook. Szülés simán indult 6 órás vajúdás után császár lett. 60euret adtam. Nem tudom neki köszönhető e de végig a 5 napig 3 ágyas szobában csak én voltam,pedig jöttek mások is szülni. Jött be a szabadnapjan NST-t csinálni a kórházban, de nem kért el semmit! Kedves volt, nagyon meg voltam vele elégedve és nem a pénzért volt kedves..második babám is nála fogom szülni ha majd lesz

2018. nov. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! :)
2018. nov. 12. 20:21
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha Miskolc, akkor ne a megyei, tele van c.g.nnyal...erzsebet kórház, szép, új, ügyes dokik vannak
2018. nov. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!