Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Két napja enyhe hányingerem...

Két napja enyhe hányingerem van éjjelente, napközben nincs igazán étvágyam, és tegnap elég kellemetlen érzésem volt ott lent, mintha a baba feje menne lejjebb. Lehet hogy lassan szülünk?

Figyelt kérdés
Már valamennyire nyitva van a méhszáj és fel is van puhulva. Tegnap töltöttük be a 38. hetet.
2008. nov. 7. 09:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elképzelhető. Itt az ideje,könnyű és örömteli szülinapot nektek! :)
2008. nov. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20.-ára vagy kiírva?
2008. nov. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
21re
2008. nov. 7. 09:24
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Én 20-ra.Nekem is szúrkál lent néha,már nem bánnám ha ki szeretne jönni,mert nagyon nehezen viselem.Könnyű szülést és jó babázást kívánok!
2008. nov. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Van rá esély. De sajnos ezt nem lehet megmondani... Én a 37. hétben vagyok elvileg, gyakorlatilag meg valószínűleg két héttel elszámolták és hónap közepéig aktuális lenne megszülnöm, vagy ha nem vagyok elszámolva, akkor bőven négy kiló felett lesz a babám...

Én már mindenféle tüneteket produkálok, nekem sincs étvágyam, semmi sem esik jól, két napja hányok is, ha valamit mégis magamba erőltetek. A közérzetem borzasztó. Három napja éjszaka két órán keresztül rendszeres összehúzódásaim voltak, de elmúltak, viszont a babát lejjebb nyomták, érzem, látom a pocakomon. Tegnap este találkoztam a nyákdugó egy darabjával, biztos, hogy az volt, de nem hiszem, hogy az egész, mert színtelen volt és a nyákdugó beljebb lévő részének elvileg véresnek, barnának kellene lennie.

Jah, igen: a méhszáj nekem már megrövidült, felpuhult és szintén nyitva van valamennyire.

Szurkoljunk együtt! :-)

2008. nov. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Bármi elképzelhető... Én az első babámmal már a 36. héttől kezdve tapasztaltam bizonyos tüneteket (pl. a méhszáj akkor nyílt ki másfél ujjnyira), de csak a 41. hétre lett baba (teljesen egészséges). :)
2008. nov. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!