Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nyíregyházán Dr. Rácz Krisztin...

Nyíregyházán Dr. Rácz Krisztinánál mennyibe kerül egy szülés?

Figyelt kérdés
Nagyon kedves,rendes orvos. Eddig csak vizsgálatokra jártam hozzá. Érdekelne hogy mennyi egy szülés nála?

2018. dec. 28. 16:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekelne 😊 3 hét múlva megyek hozzá legközelebb, akkor terveztem megkérdezni. De ha neked sikerül hamarabb kideríteni írd meg légyszives. Mikorra várjatok a babát? 😊
2019. jan. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
25 hetes vagyok jelenleg. Te mikorra várod a babót? Tarifát azóta se tudom.
2019. jan. 23. 19:36
 3/13 A kérdező kommentje:
Neked sikerült megtudnod?
2019. jan. 23. 19:37
 4/13 anonim ***** válasza:
33. hetet kezdjük lassan. Végül úgy döntöttem hogy nem kérdezem meg, hanem annyit adok amennyit gondolok. 😊
2019. jan. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Lehet nála ilyet hogy annyit adsz amennyit gondolsz? Azt hittem nála id van egy bizonyos összeg amit kér. Gratulálok,neked már nem sok van hátra:)
2019. febr. 1. 19:01
 6/13 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, hogy lehet-e, de hogy őszinte legyek nem nagyon merem megkérdezni mert ha valami hihetetlen összeget mond lehet rosszul is leszek 😀 minden alkalommal 12ezer forintot (utoljara 13at) kért. Szerintem fizettem már eddig is eleget. Lehet hogy rosszul gondolom de én így fogok tenni. 😊

Igen már nincs sok, már nagyon várom 😍

2019. febr. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy már 13 ezret kér alkalmanként. Én is ezért nem akarom megkérdezni mert ki tudja mekkora összeget mond. Ugy hallottam hogy a vizsgálati díj tízszeresét kérheti. Na ez itt 130 ezer forint lenne. Én sajnos ennyit nem szándékozok adni. Ha megkérdezhetem te mennyit adsz majd?
2019. febr. 5. 18:51
 8/13 anonim ***** válasza:
Na én is ettől félek hogy kimondja hogy 130 ezer szívrohamot kapok 😂 Háát én olyan 50 körül gondoltam. (Nagyon max 70) majd meglátom hogy szülésnél hogy fog hozzáállni a dolgokhoz mivel szülésznőm nem lesz, így csak rá számíthatok. Neked lesz szülésznőd??
2019. febr. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem, nekem se lesz szülésznőm. Én olyan 40-50 körül gondoltam. Sajnos többet nem tudok adni.
2019. febr. 6. 19:11
 10/13 A kérdező kommentje:
Mi újság veled/veletek azóta?:)
2019. márc. 1. 17:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!