Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Most akkor adjak pénzt az...

Most akkor adjak pénzt az ügyeletes dokinak, vagy nem?

Figyelt kérdés
Meg voltam elégedve a munkájával, ezért adnék. De mivel nem fogadott doki volt, és nem vet fel a pénz minket, nem erőltetném. A nálunk a városi kórházban nem lehet orvost fogadni, csak úgy, hogy ha éppen bent van, munkanapokon, napközben, behívják az általam megjelölt dokit. De ezt sem kötelező kérni. Az én orvosom nem volt, ezért ügyeletesnél szültem. Nálunk sokan adnak pénzt, ezért örlődöm csak, hogy legközelebb nehogy hátrányos helyzetbe kerüljek amiatt hogy nem fizettem.
2008. nov. 7. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:
melyik városban szültél? tudtommal csak veszprémbe és szombathelyen vezették be ezt a rendszert
2008. nov. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem szükséges adnod. Ha mégis ki szeretnéd fejezni a háládat, szerintem egy kisebb értékű ajándék tökéletes az ügyis dokinak. Sok boldogságot Nektek!
2008. nov. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha elégedett vagy vele, vegyél neki valami ajándékot! Egy üveg ital, vagy ajándékkosár lehet hogy uncsi ajándék, de legalább apró figyelmesség.
2008. nov. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is ügyeletes orvosnál szültem, és szintén elégedett voltam. Sztem sok kismamához a fogadott dokija nem áll úgy oda, mint nálam az ügyeletes. A varratszedéskor adtam neki pénzt, és megköszöntem a hazzáállását. Ja, és császárral szültem.

Első válaszolónak üzenném, hogy Kanizsán is ez a rendszer működik.

2008. nov. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szerintem sokkal jobb ez a rendszer,h csak az ott lévő dokinál lehet,dokik se feszülnek ki, és maximálisan áll hozzá az ügyeletes is,hiszen ha jól teljesit,a kismama nem hálátlan.

én is ügyeletesnél szültem ,mi 20.000ft adtunk neki,hiszen csak kb 30 percet volt bent,szerintem igy is jó volt az óra bére.

2008. nov. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is az ajándék a legjobb ötlet. Az neked sem kínos és neki sem. Mi is italt (likőrt) vettünk és (meglepetésemre) nagyon örült a doktornő...
2008. nov. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt dokim,a hozzáállástól tettem függővé,hogy adok-e.

Nagyon sokat segitett,minden nap jött és kérdezte,hogy vagyok.Minket se vet fel a pénz,de varratszedéskor adtam 15000-et.Szerintem ez se nem sok,se nem kevés.

De a döntés a tiéd!

2008. nov. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!