Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi vérrel jár a tágulásos...

Mennyi vérrel jár a tágulásos vérzés? Ballonnal tágítanak.

Figyelt kérdés
Csak mert azt olvastam,hogy max pecsételőnek kellene lenni,hát ez sokkal több,de azt mondták,hogy normális,ha vérzek. Kár rémtörténeteket olvasni,de nagyon unalmas itt feküdni...
2019. jan. 11. 11:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem gyenge mensi jellegu volt inkabb, amikor vajudtam, nem csak pecseteles. Nyakdugo meg annyi jott ki, hogy azt hittem sose er veget, az is veres volt.

Az egyik terhessegemnel volt reszleges placentalevalasom, nah az nem ilyen verzes volt, hanem omlott ki belolem rengeteg. Csak azert irom, ha esetleg attol felnel, hogy ez az. Azt eszrevenned, eszrevennek.

2019. jan. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Igen,arra gondoltam,de akkor megnyugodtam,hogy nincs gond.
2019. jan. 11. 11:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Vérzett rendesen, amikor mentem wc-re emlékszem folyt ki én meg majd elájultam. Nálam minden teljesen rendben ment, úgyhogy szerintem oké.
2019. jan. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tudom, hpgy nehez, de probalj kikapcsolodni, jatsz a telodon, olvasgass, vagy aludj.

Ha beindul rendesen, akkor gyorsan fogvmenni az idod. :)

Nekem a legutobbi szulesem kozel ket napig tartott, szinten inditott volt es nagyon nehezen indult be.

Mar azt hittem megvenulok, mire kijon a gyerek. :)

Aludni meg nem tudtam, mert akkora volt a forgalom, allandoan monitoroztak (nalam a baba miatt kelkett inditani). Mire megszultem, annyira faradt voltsm, hogy szules utan egy oraval meg kellett kernem a szulesznot, hogy picit rakja le a babat, mert elaludtam a mondat kozepen kezemben a gyerekkel. Csak oldalra esett a fejem ulo helyzetben, feltem, hogy elejtem, ha meg egyszer megtortenik.

Szoval tenyleg probalj lazitani es pihenni, kesobb jol fog jonni. :)

2019. jan. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi,hát itt pihenni nem nagyon lehet. Éjjel sem aludtam semmit,4:15kor feküdtem le,5:45kor meg ébresztett a telefon,h jönni kell. Itt meg annyira meleg van,hogy levegőt is alig kapok. Pedig azt mondták,h lehet csak vasárnap lesz baba. :( Hirtelen minden elmúlt,se vérzés se görcsölés. :(
2019. jan. 11. 12:21
 6/6 anonim ***** válasza:
nem baj a vérzés. kinek ilyen kinek olyan. nekem kb 3 órán keresztül volt bent a ballon, utána kiesett, mert annyira begörcsöltem ,hogy rám jött a WC-zés...:D és kiesett... de akkor már 2 ujjnyira kitágultam. majd utána 8óra múlva mentem a szülőszobára és akkor indítottak. reggel 9től 17:36ra lett meg a gyerek.
2019. jan. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!