Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Három apgar érték van a...

Három apgar érték van a kisfiam záróján.8/1,10/5,10/10 mit jelentenek?

Figyelt kérdés
Apgar, érték, szülés
2019. febr. 13. 00:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
3 idopontban nezik az ertekeket. 1.-5. ill a 10 percben a szuletest kovetoen. Fiadnak ekkor 8-10-10 volt ( 10 a max), ami teljesen jo eredmeny! Kislanyomnak 9/10/10 volt, oruljunk egeszseges gyermekeinknek ❤️🙏
2019. febr. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy teljesen egészsége! Gratulálok!

(Apgar éték az első percben 8, az ötödik és tizedik percben pedig 10.)

2019. febr. 13. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Engem a 8/1 aggaszt. Nem írtam félre, az 1-es. És konkrétan ezek mit jelölnek? Olvastam, hogy 5 dolgot néznek a babákon ilyenkor, ebbe a háromba összevan sűrítve, vagy hogy kéne gondolnom? A kisfiamnak sajnos rávolt tekeredve a zsinór, beszorult a csatornába mert húzta vissza. Mellékesen ivott a kakis magzatvízből, antibiotikum kúrával kezdte az életét a kicsikém. Ezért lett 8/1? A feje picit lila volt pár napig, bár nekem úgy állították be hogy totál “összetört” a feje. Annyira sztem nem volt vészes. Egyéb probléma nem volt. Első baba.
2019. febr. 13. 08:41
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocsi, most már vágom. 😀
2019. febr. 13. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!