Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 21-22 hetes kismamik?

21-22 hetes kismamik?

Figyelt kérdés

Hogy vagytok? Mennyit hiztatok? Ereztek valami furit? Nekem kb 1 hete hogy rafekudt a holyagomra es rettenetesen gorcsol reggelente ha televan aligbirok kikelni az agybol. Azon kivul minden okes velem :)

Kislanyt v kisfiut vartok?

En fiut 😊

Es nektek mikor volt meg az utolso menzeszetek? Nekem osszevissza irkaljak a szules varhato idopontjat.

Oktober 9 az utolso mensim elso napja

November 3 volt beagyazodasi verzesem.

Idaig mindig valtoztattak az idopontot.

Julius 17 majd augusztus 2 majd megint julius majd megint augusztus.

Ki mikorra van kiirva?

En mar nem tudom kinek higyjek.

Koszonom a valaszokat

21hkm


2019. márc. 24. 14:29
 1/9 anonim ***** válasza:

20 hetesen vagyunk. :)

Kisfiúnak tűnik, de nem mondták biztosra. Bár első baba, ên is a kezdetektől fiúnak érzem. 😄

Nekem is szurkál néha úgy mindenem.

A hányingerem még most múlt el egy hete sem.

Utolsó mensim november 2.

Augusztus 10re várjuk a törpicseket. 😍


Én hamarabb tudtam, hány hetes vagyok, meg mikor születik majd, mint hogy az orvos elmondta volna. Addigra mire elmondták már tudtam mindent, napra pontosan. 😄

Onnan tudhatod, hogy kb mikor szülsz, az utolsó mensid időpontjától 40hetre. 😆 Ennyi. :D

2019. márc. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hat akarhogy szamolom az julius 17 a kerek 40het :)

Nekem nem volt hanyingerem tan 1x reggeli kis szedules de ennyi. Remelem megusztam ennyivel. Csak ne ulne a holyagomon mert besz..ok reggelente ugy gorcsol..

Boldog babavarast neked!

2019. márc. 24. 14:49
 3/9 A kérdező kommentje:

Ja es majd elfelejtettem :)

99,9% hogy oktober 22 ei eggyuttletbol lett a baba :) nekem a lenyeg hogy toltsuk be a 37 hetet mert onnantol nem koraszulott a tobbi nem erdekel csak egeszseges kisfiunk legyen es ne legyen koraszulott.

Na meg persze jo lenne ha nem kene vagni meg nem is szakadnek az anuszomig :D

2019. márc. 24. 14:52
 4/9 anonim ***** válasza:

Haat igen. :D

Ezzel én is hasonlóképp vagyok.

Én is csodálkoztam mikor olvastam, októberi mensi és augusztusban szülsz? Fura volt ez nekem. :D

Köszönjük! Viszont!

Vagy 3 napig volt úgy nálunk, hogy felülni se bírtam reggelente a teli hólyag miatt. :D

Kitartást! :)

2019. márc. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22 hetes vagyok,szintén kisfiúval ☺️ nekem október 17.-én volt mensim utoljára, és Július 24.-re vagyok kiírva. ☺️
2019. márc. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Csatlakoznék, 23. hétben vagyok, jùlis 25-re vagyok kiìrva és kisfiù lesz😊
2019. márc. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia. 22hetes terhes vagyok utolsó mensi okt.21. Júli 28ra vagyok kiírva. És fiú😊
2019. márc. 25. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat! Akkor az en dokim a hulye :D hat nem mind1 hogy julius 17 vagy augusztus 2... na majd ha megyek hozza rakerdek hogy akkor most mi es hogy van :)

Van mar nevetek? Elkezdtetek vasarolgatni?

Boldog babavarast nektek 😘

2019. márc. 25. 12:56
 9/9 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Igen van nevünk már az elsö babánál volt fiú és lány nevünk is készültünk.😊 megveszem ha megtetszik egy rugi vagy ilyesmi de a nagyobb dolgokat megörökli a nővérétől.😊😊
2019. márc. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!