Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi az a fèrjcsomò?

Mi az a fèrjcsomò?

Figyelt kérdés
Hallottam valahol ezt a szòt, de nem teljesen tiszta,hogy mi ez.
2019. márc. 30. 01:29
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Ha megy az angol:

[link]


Ha nem akkor röviden magyarul:

Ha szülés közben gátszakadás történt akkor utána összevarják azzal a céllal, hogy a vagina szűkebb legyen. Az elnevezés azért létezik, mert ilyenkor sok orvos megkérdezi, hogy a drága férjecske milyen szűkre szeretné (mert ugye mindenki azt hiszi, hogy a szűk p.nci nagyobb élvezetet ad a pasinak, az meg kit érdekel, hogy a nőnek fájni fog.)

2019. márc. 30. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
MIVAN?!?! :D Arról hallottam, hogy esetenként összevarrják, ha indokolt, de olyat nem hallottam, hogy apucinak ez kívánságműsor lenne... pffff
2019. márc. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem az. Ez leginkább egy szexista undormány ami csak egy tanulatlan szexista orvosnál fordulhat elő. Ezért kell nagyon odafigyelni, hogy ki az orvosod.

Volt már olyan eset, hogy egy ilyen undoritó orvost beperelt egy nő amiért szűkebbre varrta neki össze mint kellett volna és ezért a szülés után nem tudott nemi életet élni, mert annyira fájt neki és az egész procedúra az ő engedélye nélkül történt.


Úgyhogy tényleg válaszd meg nagyon jól az orvosodat.

2019. márc. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jézusom!!!
2019. márc. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!