Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után 3 hónappal...

Császár után 3 hónappal fájhat még a heg? Normális, hogy nagyon piros?

Figyelt kérdés
Csak mert úgy emlékszem, hogy utána pár héttel már elég halvány volt, de pár napja megint fáj és piros is.
2019. ápr. 9. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem valamikor a 4-5. hónap környékétől nem fájt és akkor is kezdett el igazán halványodni.Szerintem ha te úgy emlékszel, hogy halványabb is volt és esetleg nem is fájt már ennyire akkor jobb ha ránéz az orvos.Biztos ami biztos.
2019. ápr. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 evita1919 válasza:
5 hónapja szültem és még mindig van hogy viszket, piros, kicsit fáj. Az orvos szerint normális reakciója a testnek, gyógyulást jelez
2019. ápr. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos előfordulhat. Érdemes felkeresni olyan gyógytornász-fizioterapeutát, akinek a szakterületei közé tartozik a hegkezelés. Sokat tud rajta segíteni!
2019. ápr. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!