Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után aktív vagyok, ez...

Császár után aktív vagyok, ez gond?

Figyelt kérdés
Úgy értem jól éreztem magam már a 4. napon, mikor hazajöttem a kórházból. Mosok, terigetek, porszívózok, ellátom a nagyobb gyerekem is. Egyszer véletlenül megemeltem kicsit, de észbe kaptam, hogy nem kellett volna. Fel bírok kelni hasizomból is, mert nem fáj, sajnos emiatt gyakran elfelejtem, hogy nem kéne. A sebem még nem mertem megnézni, remélem nem ártottam ezekkel😟 Csütörtökhöz lesz egy hete, hogy műtöttek. Szinte mindig talpon vagyok.
2019. ápr. 10. 15:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Le a kalappal



De nem kéne


Később bajod is lehet belőle


Persze nem biztos, de jobb a békesség.

Sima szülés után is ildomos pihenni

A tejtermeléshezbis kell


Plusz a gyermekágyi vérzés is lehetvtosszabb ha nem pihen az ember

( benn is van seb)


Lassíts picit

2019. ápr. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem baj. Sőt. De ne erőltesd meg magad mert abból csak baj lesz.
2019. ápr. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Csaszar utan elso nap ugy keltem ki az agybol hogy mintha nem is tortent volna semmi.
2019. ápr. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor nem lett bajod ebből?
2019. ápr. 10. 16:28
 5/11 anonim ***** válasza:
89%

Mind a ket csaszar utan ilyen voltam

Semmi bajom

🙂

Nekem a doki azt mondta ami jol esik ha farad vagyok doljek le

2019. ápr. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
ez most ilyen igazából csak dicsekedni akarok kérdés, ugye?
2019. ápr. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem, mivel nem mondtak semmit a kórházban, szerettem volna tudni meddig mehetek el. Más is csinál e ennyi mindent, vagy jobban vigyáznak. Olvastam neten, hogy nem szabadna és megijedtem, hogy rosszat csináltam. Ha nem tudsz értelmes választ írni, nincs tapasztalatod, akkor minek írsz?
2019. ápr. 10. 17:17
 8/11 A kérdező kommentje:
A többieknek köszönöm, megnyugodtam.☺️
2019. ápr. 10. 17:18
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát, azért ne csinálj úgy, mintha semmi sem történt volna... Persze feküdni sem kell, de túlzásokba sem kéne esni.
2019. ápr. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Külföldön lakom, egyik nap délben volt a császár másnap reggel már mentünk haza. Aznap azaz császár után 1 nappal mindent úgy csináltam, mintha mi sem történt volna.
2019. ápr. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!