Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr Csaba Ákos, illetve SOTE...

Dr Csaba Ákos, illetve SOTE szülészetről vélemény?

Figyelt kérdés
A doktor úrhoz járok maganredelesre. És a klinikán fogok szülni novemberben. Milyen tapasztalataitok vannak, akar dokiról, kar klinikáról? Van a klinikán 1 személyes szoba? Mennyibe kerül?

2019. ápr. 25. 16:09
 1/10 anonim ***** válasza:

SOTE I vagy II?

Én a II-esről tudok nyilatkozni, az I-est nem ismerem, de csak rosszat hallottam róla.

2019. ápr. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Most szültem ott.

Csaba Ákosról jókat hallottam, én azt hiszem vele pont nem találkoztam.

Amúgy egyszer kértem egy dokiról véleményt itt, és törölték a kérdésem, mert hogy valami személyiségi jogok maszlag.. Pedig annyi ilyen kérdés van, szóval.. Na mindegy :D

A Klinikán nem volt semmi gondom.

Nekem SOS császár lett, de nagyon kedves volt mindenki a műtőben is, a csecsemősök is nagyon kedvesek, dokik is. Nekem előtte bent kellett feküdnöm 5 napot, ott a terhespatológián is nagyon kedvesek voltak. Senkivel nem volt gondom a 10 nap alatt, meg voltam elégedve.

Sokan pattognak ilyen aranyórán hogy nincs meg ilyenek, engem ez a része annyira nem izgat. Ez egyéni kérdés.

2019. ápr. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, ez SOTE I. amit én írtam, Baross utca
2019. ápr. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen igen, SOTE I.

Köszönöm a válaszod, tisztaságáról körülményekről mit tudsz mondani?

2019. ápr. 25. 16:27
 5/10 anonim ***** válasza:

Szobák kicsit szűkek, de mi ketten voltunk egy 4 ágyasban végig, mert volt elég szabad hely,így kényelmesen elfértünk.

Nagyon meleg volt, az jól esett.

Figyelnek rá kit kivel tesznek össze. Kor meg stílus, stb szerint ha érted mire gondolok stílus alatt :D

Tisztaság meg az átlag kórházi szint, nem lehet a földről enni, de kosz se volt.

Én bár baromi igényes vagyok és sok pénzünk van hozzá vagyok szokva egy színvonalhoz, nekem semmi gondom nem volt. Kórházba mentem, nem wellnesselni. Volt akinek a tejbegríz sűrűsége volt a legfőbb gondja, hát nekem nem, egyrészt isteni volt a tejbegríz, másrészt ha olyan volt, amit nem szerettem kaja, akkor vettem a büfében valamit és kész, én ilyeneken nem szoktam problémázni, de hidd el van aki ilyenekkel van elfoglalva, na onnan jönnek a rossz vélemények.

2019. ápr. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ezek engem sem érdekelnek. Nekem annyi a lényeg, hogy én és a babám is jó körülmények között legyünk. Jól mondod kórház, nem wellness én sem varom ezt. De azért tudjak pisilni a WC-n és be feküdni az agyba nyugodtan. Én azt olvastam a neten, hogy 1 db családi VIP szoba van. Nekem ez az egy dolog elég fontos lenne, hogy a párom bent tudjon maradni velünk. A szoba arat sehol nem találtam. Meg furcsa, hogy csak egy van, hiszen így simán lehet, hogy más is lefoglalja, aki akkor szül mikor én. Ugyh ebben egy kicsit tanácstalan vagyok. Abban meg tudnál segíteni, hogy a babakrol képet készítenek?
2019. ápr. 25. 16:49
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, csináltak, jött a fotós a szülés másnapján.
2019. ápr. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Genetikai tanácsadásra mentünk hozzá, először magánba, majd később mikor kiderült, hogy 3-4 hetente kell majd kontrollra járnunk, akkor ő ajánlotta fel, hogy járjunk TB alapon a SOTE-ra. Szerintem ez nagyon korrekt hozzáállás.

Ettől függetlenül én nem ott fogok szülni. A körülmények erősen putrisak, pedig nekem sincsenek magas igényeim.

2019. ápr. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ezzel a dokival is szülhetsz más kórházban? :O
2019. ápr. 25. 21:00
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem, mi csak genetikai tanácsadásra mentünk, nem ő az orvosom, csak leírtam emberileg milyen korrekt szerintem. Én ügyeletben fogok szülni. Van ahol az is jobb, mint ebben a kórházban fogadott dokival.
2019. ápr. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!