Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után 6 héttel még...

Császár után 6 héttel még érzékeny a heg és a felette lévő rész?

Figyelt kérdés
A második császárok és teljesen más volt a felépülés mint az elsőnél. Első császáromnál kegyetlen volt 2 hétig a felülés, utána viszont semmi fájdalmam nem volt. Második császáromnál nem volt ilyen problémám, másnap már nem fájt a felülés és fájdalomcsillapító sem kellett. Most sincs ezzel és a mozgással gondom, de érzékeny a heg és a felette levő rész, a szülés előtti farmerom nem bírom emiatt még hordani, mert konkrétan fájdalmat okoz. Normális ez? Jövőhéten kell mennem kontrollra.
2019. máj. 14. 23:16
 1/4 anonim válasza:
Igaz nekem egy császárom volt eddig,nagyon nehéz fel épüléssel,hegszétválás,kórházi fertőzéssel stb... De 6 hetes kontrollon mindent rendben találtak mégis még fél évvel a császár után is érzékeny a heg és a felette lévő rész. Gondolom mindenkinek más a szervezete és a felépülési idő. Én úgy gondolom nem probléma hogy a mai napig érzékeny de azért ha mész konrtollra akkor a biztonság kedvéért kérdezd meg az orvosodat.
2019. máj. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 7 honapja volt a császárom, es van mikor meg mindig érzékeny. Mostanra tudok csak hattal feküdni nyújtott lábbal.
2019. máj. 15. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális.3 császárom volt,sokáig érzékeny volt.
2019. máj. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem csak egy császárom volt, problémamentes, nagyon gyorsan felépültem, de a heg sokáig érzékeny voüt.
2019. máj. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!