Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vasárnap kell menem nst-re...

Vasárnap kell menem nst-re Miskolcon a Semmelweisbe. Álitolag csak idöpontal fogadnak azt h kell kérnem ha még nem voltam ott? Vasárnap egyáltalán van rendelés?

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 15:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia!Biztos,hogy vasárnap?Nincs is rendelés vasárnap,kivéve ha a fogadott dokid ügyeletes,akkor ő megcsinálja.Igen,csak időpontal lehet menni,de azt ott adják!
2010. júl. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nincs fogadot dokim,tulhordás miatt kell menem két naponta nst-re de hétköznap van itt helyben de hétvégén be kell menem Miskolcra. Elöször megyek oda nst-re.Hétköznap már látam h hol csinálják ott de hétvégén én se tuddom h hova kell menjek.(Korház hátha a portás segit) De idöpont nélkül fogadnak e ezt nem tuddom v hogyan kérjek korház telefonján?
2010. júl. 7. 16:21
 3/11 anonim ***** válasza:
Telefonálj be és kérj időpontot,én is túlhordás miatt jártam és vasárnap is volt NST,hiszen a terhesség-szülés nem hétvége és ünnepfüggő dolog:)
2010. júl. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Oké akkor telefonálok,igazad van h nem nap függö h mikor kell szülnünk vagy vizsgálatra menünk.Ugyan oda kell menem ahol hétköznap végzik vagy korházi osztályra?
2010. júl. 7. 17:07
 5/11 anonim ***** válasza:
Amikor bejártam 2 naponta a sima NST-s vizsgáló helységbe kellett menni,amikor befektettek akkor az osztályra hozták fel minden nap 5 körül az egyik gépet és mentünk sorban a vizsgálatra.
2010. júl. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kaptam idöpontot,ilyenkor ki nézi meg az eredményt?Lehetséges h már bent is tartanak? Pont egy hete volt a ultrahangszerinti kiirt dátumom.
2010. júl. 10. 22:16
 7/11 anonim ***** válasza:
Én a helyedben már a kórházi pakkal mennék,mert lehetséges hogy már nem engednek haza ilyenkor.(35h)
2010. júl. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azal jártam már helyben is nst-re a héten h mégegyszer már ne kelljen haza jönöm.Igy holnap is igy lesz de atol tartok h mivel nincs orvosom nem ugy fognak törödni a esetemel.
2010. júl. 10. 22:29
 9/11 anonim ***** válasza:
Ilyenkor az ügyeletes fogja megnézni,attól hogy nincs fogadott dokid,fognak veled törődni,pláne ha lenne valami"baj",biztos nem mondják hogy menj haza,de renben lesz minden,viszont azt tényleg nemtudom megmondani hogy bent tartanak-e már esetleg vagy nem,ez majd holnap fog kiderülni.Ha nincs semmi,akkor nembiztos hogy bent tartanak,de ha már 1héttel túlhordtad,elképzelhető.
2010. júl. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Engem 1 hét túlhordásnál azért fektetett be a dokim,mert naponta kellett volna járnom és 50 km-re lakunk a kórháztól.
2010. júl. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!