Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Folyamatos menstruáció szerű...

Folyamatos menstruáció szerű fájásokkal bemenjek? 38+4

Figyelt kérdés
Csütörtökre vagyok kiírva, szombat óta folyamatosan menstruáció szerű fájdalmaim vannak, inkább derékba. Néha beerősödik, néha annyira gyenge hogy alig érzem. Most 4 órája megint erősebb, de a fájdalom mértéke folyamatosan hullámzik, semmi rendszer nincs benne. Ez meddig normális?
2019. jún. 17. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én bemennék. Nekem is a derekam fájt.
2019. jún. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez több napig, akár hétig normális. Ha első baba, akkor rendszeres, 5 perces "meg kell állnom szuszogni mert ez kvara fáj" fájások előtt felesleges bemenni. Kivéve persze ha él folyik a magzatvíz.
2019. jún. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
38+1 vagyok és nekem is előhozta a meleg meg a front a mensis fájásokat. A derekam miatt ma már mozogni is nehezemre esik, mégis most jöttem NST-ről és semmi jele, hogy szülni fogok :)
2019. jún. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Második baba, de az első magzatvízelfolyással indult 37. héten, szóval vele még joslozni se nagyon volt időm. Ezért is vagyok ennyire tanácstalan
2019. jún. 17. 15:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Én bemennék. Legfeljebb megnyugtatnak és hazaküldenek. Az én dokim tök rendes volt, minden hülyeségemet komolyan vette és mindig megnyugtatott.
2019. jún. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha már szombat óta tart és semmi rendszer nincs benne, akkor én még nem mennék. Egyébként nekem szabályos fájásaim lettek, a végén már a kórházba 3 percesek lettek, 2 ujjnyira teljesen nyitva voltam és enyhén véreztem. Utóbbi miatt mentünk kórházba. Még másfél hétig nem szültem. :)
2019. jún. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hogy alakult a szülés?
2021. aug. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!