Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt még így valaki? Mennyivel...

Volt még így valaki? Mennyivel ezek után született meg a baba?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete minden éjjel fájdolgál az alhasam, a dokim azt mondta, hogy a méhszáj felpuhult és elkezdett kinyílni, gyakorlatilag bármikor beindulhat... Ezt 1 héttel ezelőtt mondta. Azóta semmi. Nyákdugóval még nem találkoztam, és rendes, keményedős, mérhető jóslóm se volt...
2019. jún. 24. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Aha. 2. gyereknél elkezdtem nyílni, fájni ugyan nem fájt. 37. héten mondta a doki, hogy egy héten belül szülök. Aha. Betöltött 42-nél indították végül... -_-
2019. jún. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hàt a dokid nem mondott semmi újat... Nyilvàn bàrmikor beindulhat egy szülés.

Nekem is vannak ilyen srmmihez sem fogható hasi fájdalmaim, de nem esete, hanem főleg napközben és fekvés, pihenés alatt elmúlik. Jóslóm még nincs, pedig első babával már volt ilyenkor. Nekem még egy hónap, úgyhogy remélem nem lesz koraszülött a hasfájdalom miatt...

2019. jún. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
3 hete így érzek. 39 hetes múltam és még nem szültem meg :)
2019. jún. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
36 hetesen kezdett tágulni a mehszaj, akkor mondta a doki h bármikor beindulhat. 39 hetesen mar 2 ujjnyira nyitva volt a vizsgálaton, aznap indult be a szülés 39+0 hetesen
2019. jún. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!