Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Terminus túllépés 40+5 hét,...

Terminus túllépés 40+5 hét, rövidült de zárt méhnyak C:1000 (2 nap alatt) mikor fogok már nyilni?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Már túl vagyunk a kiirt napon, és az óta 3000ről 1000re változott a méhnyak/méhszáj. Holnap ismét vizsgálat de már nagyon szeretnék babázni.

Sétálok rengeteget, ma át pakoltam már a baba szobát ismét, takarítok, iszom a málnalevél teát és páromat is el kapom hogy legyen már valami 🤷‍♀️

Egyre elkeseredettebb vagyok. Tudom hogy nem marad bent, ki fog jönni de már nehezen bírom. Főleg a meleget és a napi Nst vizsgálatot 😣



2019. júl. 22. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem kell nyílni ahhoz, hogy beinduljon a szülés.

Teljesen zártan is beindulhat akármikor, akár most is, ahogy ezt olvasod. Tudom, hogy nehéz, 2x is átéltem, de hidd el, minden perccel közelebb vagy! Tereld el a figyelmed és nézz egy filmet/sorozatot, vagy egyél valami finomat! :)

2019. júl. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem indult el, pedig többször elolvastam 😅

Sorozat jó ötlet 😊 köszönöm a biztató szavakat 😘

2019. júl. 22. 14:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Minden előjel nélkül indult 41+0-án, a kiírt indítás napján. Nem várta meg :) Nekem is ilyen értékeim voltak. Ne siettesd, örülj, hogy nem fekszel még bent és nem inditották még. A babanak még kell egy pici idő, ő dönti el, mikor érkezik. Türelem, el fog ő indulni :)
2019. júl. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bármikor



41+1 indult a lányom

C 3000-ről


🙈🙈🙈


Séta (5 km mentem már)

Házasélet...

Este 1 pohár vörösbor


Engedd el a babát..


Nekem ennyit mondott a szülésznő



A vörösbor bejött....


Semmu más nem

2019. júl. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!