Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Túl sokat hízik? Aggódjak?

Túl sokat hízik? Aggódjak?

Figyelt kérdés
Lassan 9 hónapos lány babóm (3100al született) most 10800 gramm, 75 cm. Reggelire 150 ml tápit eszik, de van hogy nem fogadja el és csak vajas kenyér, baromfi felvágottal csúszik le neki. De nem sokszor van. Tízóraira gyümölcsöt kap zabpehellyel vagy kekszel. Ebédre levesből husi zöldségekkel, vagy ugyanúgy gyümi. Uzsira néha krémtúró, vagy üveges bébiétel. Estére 180 ml tápi. Éjszaka 1x eszik még, 150mlt. Napközben pufit is szokott rágcsálni. Sokat eszik? Vagy aggódjak a súlya miatt,hogy nagyon gyarapszik? Én se, apa se voltunk soványak picinek. Most kezd jobban mozogni már. De még nem kúszik nem mászik. Felül, és húzkodja magát fel a kiságyba. Segítsetek, mit rontok el?
2020. máj. 11. 07:32
 1/3 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem semmit nem rontasz el. Az én kisfiam 6 hónaposan volt közel 10kg, mondjuk ő hosszú is, de utána lelassult a hízása. Ha elkezd majd többet mozogni,akkor kicsit lassulni fog neki is. Havi szinten mennyit hízik? Egyébként meg ha éhes, akkor nem nagyon tudsz mit csinálni, enni muszáj adni neki 😀
2020. máj. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
6->7 hónapra 70 dkgot, 7->8 hónapra 40 dkgot hízott. 1 hét múlva 9 hós, de már most jár +60 dkgnál. Van, hogy meg sem eszi mindet amit adok neki. Csak kicsit aggaszt nem e sokat hízik havi szinten. Husis, de nem folyik.
2020. máj. 11. 10:17
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ez teljesen rendben van, ne aggódj 🙂
2020. máj. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!