Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Tápszerváltás után vagyunk,...

Tápszerváltás után vagyunk, minden evés után bukik a baba. Várjak vagy váltsak?

Figyelt kérdés

Hasfájós a két hetes kisfiam, másik tápszert ajánlottak, ez tegnap került kiváltására.

4x evett eddig belőle, viszont mind a 4x bukott utána, ami eddig nem volt jellemző. Néha előfordult, de nem minden evés után.

Nem tudom, hogy ez mennyire normális, első babám.

A pocija mintha jobb lenne, legalábbis eddig úgy tűnik, de lekopogom.


2020. okt. 27. 04:56
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
A kisbabák mindig buknak. Még jó.
2020. okt. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát az én babám egyàltalán nem volt bukós baba, viszont volt egy tápszer ami után ha nem is mindig de sokszor bukott szinte vissza hányta. Lecseréltem, nem is volt utána ilyen gondunk.
2020. okt. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nálam a kislány bukott sokat, mi nutrilon sűrítőt vettünk azt tettük a tápszerbe és jelentősen lecsökkentek a bukásnak a száma, esetleg egy próbát megér. Viszont teljesen akkor múlt el amikor hozzátápláltunk illetve megtanult ülni
2020. okt. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!