Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Tejérzékeny tápszeres babák...

Tejérzékeny tápszeres babák anyukái! Kisfiam nem eszi meg a speciális tápszert bele lehet valamit keverni,hogy jobb legyen az íze?

Figyelt kérdés

Tejfehérje gyanú miatt Milumil pepti plusot kap 7 nap múlva lesz 4 hónapos. Anyatejet is kap, én teljesen tejmentesen táplálkozom. Sajnos születésétől fogva lusta szopizó amíg szépen jön szívja aztan utána nem hajlandó 70-80ml abba hagyja egyik mellemet el se fogadja mert abból alig és nehezebben jön. Ezért is kellett tápszerhez nyúlnunk közben fejek is de egyre kevesebb a tejem. Beba expert pro HA tápszerrel kezdtük szép lassan jöttek a tünetek,rengeteg bélgáz puffadas,majd ekcéma. Nem régóta kapjuk a speciális tápszert de cicizés után egy cseppet sem fogad el belőle kiegészítésként. Próbáltam cicizés elött mikor nagyon éhes akkor is nehezen fogadott el 80mlt abból is sokat vissza bukott. Tejemet nem tudom felturbózni 6 hetes kora óta próbálom de csak azóta kevesebb lett... fejem folyamatosan de ha ő nem hajlandó szívni...

mit tehetnék bele a tápszerbe,hogy jobb ízű legyen és megigya? Mert már kezd keveset hízni hetenként...

tünetei szépen elmúltak,ekcémána is javult sokat.

Elkezdeném a hozzá táplálást esetleg sinlacot lehet hozzá adni a tapszerhez?


2021. szept. 20. 08:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen kérdésben minden esetben a védőnő és gyerekorvos az első akit meg kell kérdezni. Ne támaszkodj az itteni válaszokra, mert mi nem tudjuk a teljes orvosi sztorit, hogy mi a helyzet és orvosok sem vagyunk :(

Szerintem biztos van más megoldás is, mert valaki az én fiam esetében például egy receptre írható tejmentes tápszert javasolt, amit boltban nem lehet kapni és állítólag tök jó. A dokit kérdezd meg!

2021. szept. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az en ismerosom egy mokkaskanal cukrot rakott bele,mondjuk ki is kerekedett a szemem,de ugy megitta a babaja,de en nem tartom jo otletnek
2021. szept. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Na pont emiatt írtam, hogy ne itt keress választ :(

Semmiképp ne tegyél cukrot bele.

2021. szept. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!