Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Pepti után pregomin is csinál...

Pepti után pregomin is csinál savat?

Figyelt kérdés

Lányom hathetes, tiszta ekcéma az arca, füle, nyaka. Én is ekcémás vagyok. Milumil 1-et kap anyatej mellé, sajnos tejből nem sok van. Felmerült a tejfehérje allergia, bár jól gyarapszik és a hasa nem fáj. Az orvos megelőzésképp tejmentes tápszert javasolt. (Nagyobbik gyerek milumil peptit kapott brutál hasfájás és zöld hasmenés miatt... De végül nála héthónapoan problémamentesen mentek a tejtermékek.)


Most is a peptit próbáltam meg az anyatej mellé, de olyan savat csinált tegnap a kicsinek, hogy egész nap üvöltött a fájdalomtól és rémes savasakat büfizett. Anno a nagyobbik lányomat ez nem volt probléma...


Most pregomint kaptunk. A kérdésem az, hogy aki peptiről váltott pregominra, ugyanúgy tapasztalta a savasságot? Nemsokára kel a kicsi, már előre rettegek hogy adnom kell neki.


Ha savat csinál, akkor mi opciónk van még? Valakinek segített ezen bármi?



2023. júl. 28. 10:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!