Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 4 hónapos babáitok mennyi...

4 hónapos babáitok mennyi tápszert fogyasztanak, és hányszor esznek? Súlyuk?

Figyelt kérdés

Kislányom általában 5x eszik egy nap, ritkán 6x. Nap végén össze szoktam adni a mennyiségeket, kb 700-750 ml között eszik, ritkán kicsit többet vagy kevesebbet. Nem kevés?

Kerek 3 kg volt születésénél, most 5700g.


márc. 8. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Az enyém 5 hónaposan evett ennyit 7,0 kilóval, csak anyatejet. Szerintem nem kevés, ha nyugodtnak, jól lakottnak látszik. :)
márc. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezeknél a kérdéseknél sosem értem, mit nyersz az összehasonlítással? Nyilván a születési súly sem mindegy, sem az, mekkora a baba, milyen nemű, és mekkorák a szülők. Tök másként fejlődnek.
márc. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha keves, ha nem, megtomni nem tudod.

Egyebkent a szuletesi sulyat 6 hos korara kell megduplaznia, szoval nem alltok rosszul.

márc. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!