Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Tápszert el lehet készíteni...

Tápszert el lehet készíteni ásványvízzel is?

Figyelt kérdés

Szoba hőmérsékletű jó, vagy kell hogy langyos legyen?

10 hónapos babának lenne, eddig nem kapott ilyet, teljesen tapasztalatlan vagyok, de mivel ásványvizet iszik amúgy is, gondoltam, jó lesz talán.



2013. ápr. 21. 11:24
 1/8 anonim ***** válasza:
babavízzel persze én is szoktam ha megyünk valahova.....de a vizet 30mp-ig teszem mikroba úgy pont jó szokott lenni.
2013. ápr. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A Szentkirályi vizet pl. nem kell forralni, azt lehet adni. (Bár sokan már nem is forralnak 10 hónaposnak, ezt mindenki maga dönti el)


Meg kell melegíteni, hogy rendesen elegyedjen a tápszerrel, meg amúgy is kicsit melegebben isszák a babák a szobahőmérsékletnél.

2013. ápr. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És ha szoba hőmérsékletű vízben oldom fel, és aztán beleállítom a cumisüveget forró vízbe, úgy is jó?
2013. ápr. 21. 11:46
 4/8 anonim ***** válasza:
jó persze,de nálunk azt nem várná meg :) :)
2013. ápr. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én csak Szentkirályi mentes vízzel csináltam mindig,nem aggódtam túl a dolgot,megmelegítettem mikróban és kész.
2013. ápr. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Múltkor volt egy cikk valahol hogy a Szentkirályi majdnem a legrosszabb minőségű ásványvíz.

Ha itthon elfogy a babavíz én is mindig ásványvizzel csinálom, a védőnő szerint kaphat a baba ásványvizet, a lényeg (mint a felnőtteknél is) hogy hosszú ideig nem célszerű ugyan azt adni neki.

2013. máj. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
16 hónapos a babám. Nálunk nem vált be az ásványvíz :( Sima víznél csapvizet kap,mert azt hajlandó meginni csak,tápszernél meg forralom a megszokás miatt.
2013. máj. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi Jana babyt vagy Nestlé Vera vizet adunk neki. Forralás nélkül.
2013. máj. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!