Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Mitöl bukhat 6honapos lányom...

Mitöl bukhat 6honapos lányom mostanába elég sokszor?

Figyelt kérdés
tápszert nem váltottunk HA-s eszi.hozzátáplálásbol gyümiket eszik.aggodom mert szinte semmit nem hizik. segitsetek
2013. máj. 16. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet egy kicsit mohó és egyszerre sokat szopizik!Próbáld meg többször keveset adni neki,nekem is bevált mindhárom kislányomnál.A védônô tanácsát is kikérheted persze,na meg bármelyik gyermekorvosét is...csak hogy megnyugodjál.
2013. máj. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lányomnál a mozgásfejlődéssel együtt jöttek a bukások is.

Pl. mikor elkezdett forogni, vagy kúszni, újra és újra egyre bukósabb lett, mivel a gyomor új pozícióba kerül tulajdonképpen.


Viszont, ha nem hízik a babád, akkor mindenképpen kérd ki doki tanácsát. Lehet épp a tápszerváltás lenne megoldás (mondjuk sűrítővel, ami gátolja a bukások nagyrészét).

2013. máj. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 morisszon ***** válasza:

Szia!

A baba mozgékonysága valóban nagyon befolyásolja, hogy a tápszer ne maradjon a pocakan. Az én kislányom is bukós volt, nekünk a háziorvos javasolta a Milumil AR-tápszert (AR=anti reflux). Sokkal sűrűbb, mint a HA! Én néha beízesítettem neki egy kis mézzel, de natúran is ehető. Kipróbáltam a Humana AR-tápszert is, az is nagyon jó, és van banános ízesítésben. Ezek a tápszerek olcsóbbak, mint a HA-s tápok.

Remélem javul a helyzet!!!

2013. máj. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is akkor kezdett bukni, amikor elkezdett intenzívebben forgolódni (nem refluxos). Nekünk a doki a Milumil Pepti Plus 2-t írta fel, attól szinte egyáltalán nem bukik.

Ha sokáig szinte semmit nem hízik (kb 2 hónap), azért beszélj a dokival a biztonság kedvéért, ő tud segíteni. (ha érdekel, nekünk hogyan segített, privátban szívesen megírom)

2013. máj. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!