Momert1704-es cumisüveg melegítővel kapcsolatban tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem egyet ,de nem értem hogyan is műkődik,nem melegentartásra akarnám használni hanem melegítésre,hogy ne kelljen mikróznom! De ha hideg vizet teszek a tartályba meg üvegbe hideg vizet és beállitom mondjuk 70 fokra van vagy 20 perc mire meleg lesz bent víz (mam anti-colic cumisüveggel)addig babám vagy 5öt hisztizik ennyi idő alatt :) Kérdésem az lenne,hogy valamit nem jól csinálok vagy tényleg ilyen lassú ez a melegítő vagy hogy csináljam hogy evésre kész meleg legyen a táp gyorsan? (hány fokra állitsam stb... ) Köszönöm a válaszokat előre is :)
2013. júl. 9. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Igaz nekünk más melegítőnk van, de állítsd 37 fokra, és az megvan 5 perc alatt :)) Nem értem miért 70 fokra akarod felmelegíteni, 37 fokosan kell a babának adni :))
2013. júl. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom hogy 37 fok kell a babának,ezért próbáltam 40 fokon is ,de 15 perc múlva még semmi!kell vagy 10 perc még meleg lesz a víz a tartályba és mikor ott már meleg cumisüvegben még nagyon hideg ,szal ... gondoltam hátha valamit rosszul csinálok!
2013. júl. 9. 22:51
 3/3 anonim ***** válasza:
igaz nekünk nincs. de átunna néztem a leírásának elvileg 70fokra 5perc alatt melegíti fel. Esetleg nem lehet rossz?
2013. júl. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!