Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » A Humana baby fit tápszert...

A Humana baby fit tápszert meddig írja ki az orvos?

Figyelt kérdés

2013. júl. 15. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
1 év
2013. júl. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is egy év
2013. júl. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
3 éves korig ez biztos,mert mi nem rég hagytuk abba és kb 2 hónapja és kisfiam 3 éves lesz.Nagyon szerette ezt a tápszert.Az orvosnak én szóltam,hogy a gyógyszertárban mondták,hogy 3 éves korig támogatott.Először nem hitte el,utána utána nézett és beismerte,hogy igazam van.Márpedig így köteles felírni.Soha nem akadékoskodott.
2013. júl. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1 éves koráig.
2013. júl. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekünk 1 éves korig írta, de másfél éves lányom még azt eszi csak recept nélkül veszem neki. De én úgy tudom, csak akkor lehet 3éves korig írni, ha van rá valami orvosi indok (pl reflux)
2013. júl. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tudomásom szerint 3 éves korig lehet felírni. Természetesen csak akkor, ha van rá orvosi indok, de ez így van már 6 hónapos és 1 éves kor között is.
2013. júl. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mi a plust kapjuk és azt 1éves koráig felírja a doki.
2013. júl. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!