Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Elore bekevert vagy mas neven...

Elore bekevert vagy mas neven "kesztapszer"-t hasznalt mar valaki? Hol lehet beszerezni, melyik gyarto gyartja, milyen kiszerelesben stb?

Figyelt kérdés

Hosszu repuloutra keszulunk, igy a tapszer keverese kicsit maceras lenne, ezert szeretnek elore bekevertet vinni, de a helyi gyogyszertarban nem tudtak rendelni.Esetleg tud valaki ilyenrol?

8 honapos babanak kellene, izesitett kizarva.



2013. aug. 22. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen letezik en is azt veszem útra de fintos milyen idős a kicsi! Mullerben lehet venni 100 % mashol nem tudom! Marka Nestlé-Aletee és bebivita 1dobozban 2×200ml van! Egyebkent 6honapos kortól kapható!
2013. aug. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most láttam hogy 8honapos! Semmilyen mas izben nem inna meg? Tobb fele van
2013. aug. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon koszi a valaszt!:)Azert irtam, hogy izesitett kizarva, mert sem gyumolcslevet, sem teat nem hajlando inni, vizet is alig-alig, viszont a tapszert (a simat) azt nagyon gyorsan benyomja!:)Szoval, inkabb vennek neki izesites nelkulit, ha van olyan, mert azt tutira megissza.Akkor a Mullerben megnezem, koszi szepen megegyszer!:)
2013. aug. 22. 17:28
 4/5 anonim ***** válasza:
A Hippnek van folyékony tápszere, a lányom nagyon szerette. Az natúr, nem ízesített. A Müllerben szintén lehet venni.
2013. aug. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Huuu de jo, koszi a valaszt Neked is!:)
2013. aug. 22. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!