Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Meddig elég kb egy doboz...

Meddig elég kb egy doboz tápszer, ha csak kiegészítésként este kapja? Melyiket ajánlanátok ami nem is drága és nem lesz tőle pocakfájása?

Figyelt kérdés
3 hós a babám.
2013. okt. 24. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:

A tápszereket nem ismerem, de több gyereket sokáig szoptattam.

Azt tudom, hogy 3 hónaposan növekedési ugrása van a babának, tehát hirtelen több tejet szeretne. A szoptatási szokások megfelelő változtatásával át lehet ezen lendülni.

Akinek a baba 6 hetes korára van elegendő teje, annak később is lesz mindig.

Ha szeretnéd továbbra is kizárólagosan szoptatni, akkor érdemes szaksegítséget kérni.

2013. okt. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
enyém 2,5 hónapos. Milupa Fermentáltat eszi.Előtte hasfájós volt, ezért váltottam erre a tápszerre,ez speckós táp hasfájós, bukós, és székrekedéses babáknak. Nekünk bevált, mióta ezt eszi elmúlt a hasfájás teljesen. Az ára is nagyon jó, receptre 942ft egy dobozzal. És egészen 1éves korig írhatja fel a doki.
2013. okt. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Ha a te babád csak este kapja kiegészítésként, akkor nagyon sokáig elég. Az én babám napi 6x 140ml-t eszik belőle, és így egy doboz táp 1 hónapig tart.
2013. okt. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!