Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Tápszert 4 hetes babának...

Tápszert 4 hetes babának gyógyszertárban lehet venni? Csak receptre adják?

Figyelt kérdés
2013. dec. 5. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Recept nélkül is odaadják, csak úgy jóval drágább.
2013. dec. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hol sok a tejem, hol szinte üres:( pedig iszok minden vacakot ami tejserkento
2013. dec. 5. 16:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha hol sok, hol meg szinte üres, akkor tegyél félre nyugodtan lefejt tejet, akár fagyasztóba is. Ha akkor pótolsz amikor amúgy is üres a cicid, és mellre sem teszed a babádat, nem lesz több tejed.

Ettől függetlenül, szerintem sem hülyeség egy vésztartalék-doboz.

2013. dec. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kiadják recept nélkül is, csak drágább. 4 hetesnek mindenképp HA tápszer kellene! De ha annyira nem sürgős, akkor holnap tudsz az orvossal is felíratni!

Egyébként mikor az első babámnak kellett tápszer, a párom elment a gyógyszertárba, hogy újszülöttnek való tápszert szeretne és nem adtak neki, mert írassa fel orvossal, mindenképp orvos döntse el, hogy milyen tápszert egyen. Szóval javaslom, hogy határozottan kérjetek tápszert, ne úgy, hogy nem tudjátok milyet akartok, nehogy úgy járjatok mint én. Én végül kihívtam az orvost, rendes volt, kijött és felírta receptre a Humana HA Startot.

2013. dec. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!