Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Három hónapja eszi a tápszert,...

Három hónapja eszi a tápszert,1 hete megutálta megutálta?

Figyelt kérdés
Most 5 hónapos a fiam. mar vagy 3 hónapja egy bizonyos tápszert adok neki, amit mind idáig nagyon szeretett. 2 óránként 100 ml. De mikor áttértem hogy 3 óránként adjak neki 120at... ?!?!?, eleinte nehezen birta, de megszokta. Az utóbbi 1 hétben viszont már ha nem eszik 5 órán keresztül akkor sem kéri, éhes, de kiköpi. Borzasztó etetni. Szinte bele nyomom. Nem tudom mit tegyek. váltsak tépszert vagy mit csináljak? próbáltam ezt a tápszert adni neki csak más izekben, de a reakció változatlan. amit megeszik azt is kiöklendezi a büfijétől pedig megborzad. :(

#tápszer #utálat #evés #tápszervéltás
2014. febr. 19. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak tàpszeres baba?Elkezdted màr a hozzàtàplàlàst?
2014. febr. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen csak tápszeres mivel szinte már a kórházba elvitték megetetni mert belázasodtam, aztán meg cici nem is kellett neki.
2014. febr. 19. 15:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Próbàlj meg azèrt màsik tàpszert.Nekünk a 4.vàlt be. A milupa fermentàlt.A doki azt mondta ennek jó ize van.

Ès màr a hozzàtàplàlàst is elkezdheted.Elöször csak pàr kanàllal,a lereszelt alma levèböl tàpszer elött.Màsnap picit többet,picit a sürüjèböl is.Majd kb egy hèt mulva màr teljesen kivàlthatod neki a pl. tizórai tàpszer evèsèt. Aztàn,az almàba turmixolhatsz màs gyümit is majd.De elöször mindig az almàhoz,csak egy fèlèt.(Èn turmixoltam az almà,mert reszelve nem ette meg.) Most hogy nincs mèg nagyon gyümölcs,fött krumplival tirmixold össze.De ne legyen túl sürü mèg.

Mi az almàval kezdtünk.Majd az alma krumplival,majd alma sütötökkel, majd barackkal.De próbàlhatod az üvegesbèbiètellel is.De almàsat vegyèl elöször.

2014. febr. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azèrt szólj a dokinak is.Az is lehet,hogy az etetöcumi zavarja a foginyèt egyèbkènt,mert lehet bujik ki a foga.
2014. febr. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mèg mindig èn.Mi màr egyèpkènt alig volt 4hós,mikor elkezdtem a hozzàtàplàlàst.

Èjszaka is eszik 3órànkènt?Ha igen,lehet az is,hogy most màr nem enne èjszaka,max egyszer.De mivel èjjel eszik,ezèrt nappal nem kell neki.

2014. febr. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!