Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Beba sensitive HA tápszerről...

Beba sensitive HA tápszerről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2014. márc. 18. 07:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mi eredetileg Milumilt hasznaltunk, de keveset kakilt a baba, es utana tertunk at erre, mert vannak benne emesztest segito bacik. Semmi gond nem volrt, bevalt. Nem a legolcsobb, de jo
2014. márc. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Anyatej mellé kapja pótlásnak 5 hónapos kislányom. Szerintem nagyon drága tápszer, viszont jó. Sok tápszert kipróbáltunk, de ez az egy amitől nincs hasfájása és minden nap van normális állagú széklete. Az ízét is szereti. Azt olvastam róla, hogy összetételében ez hasonlít legjobban az anyatejhez.
2014. márc. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Van elég tejem, de még sem hízik a fiam. Ezt a tápszert írta fel a doki, de ez sem tetszik a fiamnak, meg kóstoltam és elég keserű. Próbálgatom neki kínálgatni, de egyszerűen nem kéri. De így sem maradhat, hogy nem hízik. De ha elégedettek vagytok és nincs rá panasz akkor próbálgatom még, hát ha megszereti.
2014. márc. 18. 21:09
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A lányom utálta, a hasa is fájt tőle. Kakilni csak szélcsővel tudott.
2014. márc. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

bevált.

egy dolog, de az az általam megnézett összes tápszerre igaz, hogy pl. a napi 5 decivel már beviszed a napi A-vitamin szükséglet közel 100%-át!!! és akkor még nem evett semmi mást a baba... és a védőnéni meg mindig "túl sárgának" látja, mert a répában, sütőtökben, brokkoliban lévő béta-karotin túl sok a tápszer mellett...

A modernebb napi multivitaminokban már nincs A-vitamin, hanem csak Béta-karotin...

Ettől eltekintve, bevált:)

2014. márc. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
keserű? jé..én inkább túl gej-édesnek éreztem:) ízlések és pofonok:)
2014. márc. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
szerintem más tápszerről beszélünk, mert ez minden csak nem édes. De ha még is erre gondolsz az tényleg fura, mert az utolsó dolog amit mondanék az ízére, hogy édes. :D
2014. márc. 21. 06:50
 8/13 anonim ***** válasza:
szerintem se egyről beszéltek :D ez olyan keserű, hogy fujj :D
2014. márc. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nincs egy hete hogy kapja ezt a tápszert kb. napi 15ml amennyit megevett belőle, mert közben anyatejes, ezt meg nem szereti. És bár a tápszertől nem hízott (ekkora mennyiségtől nem csoda :D ), de igen jó étvágya lett tőle. Így a fő problémánk megoldódni látszik (nem hízott eleget) most szinte egész nap cicizne. Viszonyt ha csak tápszeres lenne nem örülnék ennek a nagy fellángolásnak, mert hihetetlen mennyiséget megenne szerintem belőle, és hát az ára miatt ez kisebb vagyon lenne. Mi így jártunk ezzel a tápszerrel. Hátha valakinek majd egyszer segít ez az infó is.
2014. márc. 22. 06:52
 10/13 Lishbeth válasza:
2 hónapos hugom kicsattogott tőle, megfogta a hasát, folyton fájt neki a hasa, bőre.. szerintem amugy babától függ ikerhugaimnál teljesen bejött... szóval szerintem probáld ki 1x étkezés után kiderül, hogy birja-e vagy sem sajnos... :/
2014. márc. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!