Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Leendő babámnak szeretnék...

Leendő babámnak szeretnék venni egy csomag tápszert előre. Milyen lenne a legjobb ár/érték arányban? Vagy a kórházban írnak fel, ha esetleg nem lesz tejem? Hazafelé jövet ki tudnám váltani úgy.

Figyelt kérdés

Kétszer sem biztos,hogy lesz tejem és olyan helyen lakok,ahonnan nem tudok csak úgy elugrani tápszerért,ha kell hirtelen.Buszozni meg nem akarok feltétlen egy-két hetes picivel.Gyerekorvos nem ír fel előre,azt mondta,hogy ha kell,majd megyek és ír.Mintha ez az én helyzetemben olyan egyszerű lenne...

Minden mást megvettem már a kicsinek,sterilizáló,cumisüvegeket stb.Szoptatni szeretném,de fel akarok készülni "mindenre"

Segítségem nem lesz,ezért informálódok.

Köszi előre is! (most még könnyen buszozok,rossmann,dm is elérhető így,gyógyszertár is,de mindenhez busz kell vagy nagyon sok biciklizés)



2014. márc. 28. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk a kórházban a zárójelentés mellé adtak egy Milupa Ha start tápszer receptet is, bár ez még receptre is több, mint 2000 Ft volt 4 éve. Utána a gyerekorvos tud adni olyat ami recepre olcsóbb, mert azért ha tápszeres akkor elég sok elmegy belőle egy hónapban.
2014. márc. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem a kórházban írtak fel a biztonság kedvéért, amikor kiengedtek. Milumil HA 1-et... Az ottani gyermekorvos mondta, hogy ha szeretném, akkor menjek és ír ki...

Gondolom a kórház mellett, vagy benne van gyógyszertár, úgyhogy ki tudod váltani mielőtt hazamentek.

2014. márc. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kölykök Start 1 Optima HA
2014. márc. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ok,köszönöm,akkor lehet megvárom,hogy a kórházban írjanak,hazafelé meg beszerzem,ha kell.

Köszi a válaszokat,felpontoztam mindenkit!

2014. márc. 28. 14:44
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem a védőnő adott a többi recepttel együtt. Azt mondta, hogy a biztonság kedvéért váltsuk ki. Szerencsére nincs rá szükségem, és ki sem váltottuk, mert pozitív voltam/vagyok, de mondjuk nekem kb 500 m-es körzetben van 3 gyógyszertár is...kérdezz rá esetleg a védőnőtől és ne a gyerekorvostól.
2014. márc. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!