Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » A Nestle Lactogen Harmony...

A Nestle Lactogen Harmony tápszer jó fajta, attól függetlenül hogy ilyen olcsó? Van árban hasonló, de jobb ennél?

Figyelt kérdés
2015. márc. 4. 06:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
7-es vagyok, mi sem a kisebbséghez tartozunk, nekünk is a doki írta fel, megengedhetnénk a drágábbat. Nem értem ezt miért kell...
2015. márc. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
A BEBA Pro 1 is kb annyi, sot a Milumil 1 is kb, nem sokkal dragabb ahogy nèzem, es van bennuk omega 3, meg ezekben van valami nukletido, ami a lactogenban nincs. Azert gondoltam hogy lehet jobbak.
2015. márc. 4. 11:20
 13/19 anonim ***** válasza:
Mindegyiket más másra írják fel a babáknak. A lactogent pl a hasfájós, sokat bukós babáknak írják fel leginkább. De mivel tökéletes tápszer így bárkinek felírják h ne 10 ezreket kelljen kifizetni ha nem muszáj.
2015. márc. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Az ugye nem baj hogy a beba pro is nestlé? Ennyire nem kell túlzásba esni főleg ha nem is teheted meg. Örülj neki hogy felírják receptre és nem kell több tízezret a gyógyszertárban hagynod minden hónapban.
2015. márc. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Egyaltalan nem a estem tulzasba, csak megneztem az osszetevoket, es osszehasonlitottam mas tapszerekkel, mert engem erdekel mivel etetem a bababat, ha mar szoptatni nem tudom normalisan. Es szeretnem neki a legjobbat, persze esszeru arak mellett. Tudom hogy a Bebat is a Nestle gyartja, de mar abban is tobb dolog van mint a Lactogenben. Es felirva is kb ugyanannyi mint a Lactogen.
2015. márc. 4. 14:46
 16/19 anonim ***** válasza:

A beba és a milumilt csak 6 hónapos korig írják fel. utána veheted a Beba 2 vagy milumil 2 tápszert dobozonként 2600 forintért.

A lactogent 1 éves korig felirják.

2015. márc. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

nekünk felírják a milumil 2-est(10 hós)

asszem 1 éves korig írnak fel.

2015. márc. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

A Lactogen mint "gyógytápszer emésztési zavarokra" került a forgalomba. (Enyhe reflux, hasfájás, puffadás.) Emiatt más a támogatása, mint a sima tápszereknek. Pár hónapja már ez nincs a dobozán, viszont a támogatottsága megmaradt.

Az olcsó tápszerek nem azért olcsóbbak, mert rosszabbak, hanem egész egyszerűen más támogatottsági kategóriába tartozik. Ezért is lehet felírni egy (sőt, van akinél 3) éves korig és receptre venni.

A nagyobbik fiam a Bebát kapta kezdetektől, remekül bevált nála. A kicsinél kipróbáltuk a Bebát, Milumilt, végül ajánlották a Lactogent, és ez volt az, ami bevált, rendbe hozta az emésztését. Kb. 10 hónapos koráig ezt kapta, utána már nem nagyon akarta elfogadni, váltottunk.

Kisebbség tápszere? Ne máááár.... Valószínűleg ők úgy mennek be a dokihoz, hogy írja fel a legolcsóbbat, aztán jónapot! Más pedig azért kéri, mert ez a jó a babának. Már a tápszereket is bőrszínhez igazodva lehet csak megvenni?! Félelmetes néhány ember gondolkodása....

2015. márc. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
17es a milumil H.A. 2 felirják, de a sima milumil 2 nem írják fel.
2015. márc. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!