Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Most, hogy a Milumil HA start...

Most, hogy a Milumil HA start után a HA1 sincs a gyógyszertárban, ti mit adtok a babának?

Figyelt kérdés
2015. máj. 5. 18:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én Beba-t fogok ha majd megyünk dokihoz azt íratom fel, anno azzal kezdtük 6 hósan váltottam Milumilre
2015. máj. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekünk is bebat írtak fel helyette.
2015. máj. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Bár mi már HA2-t veszünk, én Bebat adtam, elfogadta szó nélkül.
2015. máj. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szintén Bebát adok.
2015. máj. 7. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát mi nagyon megszívtuk ezt a tápszerhiányt... a BEBa-t nem fogadja el, a Humanatól fáj a hasa, a Novalactól bukik... többet sírtam mint a gyerek emiatt. Szőrnyű volt. Végül kínomban, lesz ami lesz alapon vettem dm-es babylove tápszert, ezt eszi is, baja sincs tőle, de rettentő mérges vagyok, hogy ilyen helyzet egyáltalán kialakulhat 2015-nem.
2015. máj. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Elhiszem, én sem örülök ennek, bár nekem eszi a Bebát. Félek, ettől is székrekedése lesz az elején, akárcsak a milumiltól.
2015. máj. 11. 09:48
 7/11 anonim ***** válasza:
Elvileg hamarosan már újra kaphatóak lesznek. Legalábbis a honlapon ezt írták. De ha beválik aBbeba, eszi is, és panasza se lesz rá, akkor maradhattok is annál.
2015. máj. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

5-ös!


elsőre van hogy másodjáraugyan nem, de ésőbb elfogadják! próbálkozz kis adagokkal, nem a Bebával a baj, hanem hogy szokatlan az íze!

2015. máj. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok


Köszi, hogy próbálsz segíteni! :) Többször próbáltuk, nem fogadja el sajnos. Egyik gyerekem sem szerette a bebát (ő a 3.). Tudom, hogy nincs baj a bebával, nem is írtam ilyet, de ha nem fogadja el, akkor nem tudok mit csinálni sajnos.

2015. máj. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

csak az jutott eszembe, hogy az új dolgokat soha nem fogadjá el, fokozatosan apránként kell bevezetni


sajnálom, ha nem megy, csak magamból indultam ki, elsőre én babám sem itta a bebát, másodjára is csak pár korty ment, de már haladunk

2015. máj. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!