Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Csak a MAM cumisüveg önsterili...

Csak a MAM cumisüveg önsterilizáló vagy tudtok másfajtát is? A MAM bevált nektek?

Figyelt kérdés

Tápszeres lesz a gyerekünk a kezdetektől. Viszont a mikrónkba nem férnek be a sterilizáló gépek, elektromos meg a konyhánkba nem fér be.:)


A kifőzést nem szeretnénk minden áron, és olvastam erről a MAM cumisüvegről. Használt valaki?



2016. jan. 10. 10:25
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

A kifőzésnél. Bocs.

Azt elfelejtettem oda írni, hogy amikor kifőztem az üveget, úgy tapasztaltam, hogy "puhább" lenne a kifőzés után.

2016. jan. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Én pont a chicco folyadékot nem használtam. Egyszer kipróbáltuk, de.hiába öblítettük le, én éreztem rajta a szagát, így nem adtam oda a fiunknak az üveget úgy.

A mam viszont nagyon jól bevált, nem lett semmi baja, nem volt fertőzése, szájpenésze stb.

2016. jan. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Én csak MAM üveget használok az első gyerekünk óta. Nem tudom, hogy önsterilizáló-e, de én nem szoktam sterilizálni csak elmosogatom. Az első gyereknél kb 2-3 naponta kifőztem, kiszárítottam - a gyerekorvos azt mondta ennyi is elég. A másodiktól már csak mosogatom, nem sterilizálom. Mivel szétszedhető az üveg, így tök jól el lehet mosni és kiszárítani. Egyik gyerekem sem volt szájpenészes sosem. (Azt mondta a doki, emiatt kell sterilizálni alkalmanként.)
2016. jan. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is MAM üvegeink vannak, nekem mondjuk pont ez a szétszedegetés a maceràs... De még mindig jobb, mint a kifőzés...

Mondjuk én cumisüveg melegítőhöz nem ajànlanàm, mert amint abban egy pici vízkő is lett melegítés közben bekerült az üvegbe, gondolom így a víz is... így én Avent üvegben melegítettem a vizet a tàpszerhez és azt öntöttem àt a MAM-ba (a lányom csak annak a szopi részét fogadta el)

2016. jan. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Mi is mamos üveget használtunk, meg az aventes üvegeket mamos cumival, mert ez jött be. Aventes szettel kezdtünk és azt cseréltük át. Nekünk se nagy mikrónk van de ez a fajta sterilizáló befért és nagyon kényelmes a használata, én ajánlani tudom. Sok üveg elfér benne egyszerre. Konkrétan a mamos üveget soha nem sterilizáltam magában, mert az 1 db van.
2016. jan. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, bocsi lemaradt a link, ez csak a kép miatt


[link]

2016. jan. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

16: neked is köszi, ahogy mindenkinek a tapasztalatát.


A mi mikrónk 24 cm-es, a boltik is, ahogy nézem a neten, ekkorák. szóval új mikrót se tudunk venni, hogy azzal megoldjuk.


még az jöhet szóba, hogy egy centivel elmegyünk a brendonba és egyesével lemérjük őket, mert ugye termékinformáció még a dobozokon se szerepel, nemhogy a honlapokon ezekről, hogy hány cm-sek...:)

2016. jan. 10. 12:20
 18/25 anonim ***** válasza:
Sterilizàló folyadék?
2016. jan. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Az újabb fajta màt szagtalan, a régi citromos volt.
2016. jan. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

3 hónapos a második fiam, és ilyen cumisüvegünk van. Én szeretem. Eredetileg azért vettük, mert hasfájós és javasolta a doki,hogy próbáljuk ki,mert segít a légbuborékok elvezetésében.

Én napi egyszer sterilizálom ki, úgy ahogy kell. Letekerni az alját, pici víz bele, bele a cumi rá a kupak és kb. 3 percre beteszem a mikróba.

2016. jan. 11. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!