Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Eltehetem hutoszekrenybe az...

Eltehetem hutoszekrenybe az elkeszitett de nem elfogyasztott tapszert kesobbre?

Figyelt kérdés
Kicsim elkezdte a vacsorazast, de nem volt nagyon ehes es sokat meghagyott. Eltehetem a tapszert, hogy ejszaka vagy reggel odaadjam neki? Persze elotte felmelegitenem.
2016. febr. 23. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Napkozben el szoktam tenni, a kovetkezo evesnel megkapja. Ejszakara nem teszem el,ugy 8-10 orat allna a hutoben,azt soknak tartom. De 2-3-4 ora sztem belefer. a korhazban reggel kikevernek tobb litert es egesz nap abbol kapnak az ujszulott babak...
2016. febr. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elvileg 2 órát gond nélkül állhat a kész tápszer a hűtőszekrényben. Egyszer-egyszer nem lesz gond lenne, ha picit tovább áll.

Nálunk is olykor előfordult, hogy szinte semmit nem evett meg belőle, és eltettem későbbre, de nem csináltam belőle rendszert.

A kórházakban tényleg előre megcsinálják. Te is készíthetsz többet, csak akkor egy teljesen steril üvegben tedd el a hűtőbe, ez a legfontosabb.

2016. febr. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lefekvés előtti maradékot mindig kiöntöm. Napközben el szoktam tenni hűtőbe de ez viszont ritka, akkor nem szokott hagyni.
2016. febr. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!