Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Beba pro 1 vagy Milumil Optima 1?

Rockabilly69 kérdése:

Beba pro 1 vagy Milumil Optima 1?

Figyelt kérdés
Humana márkájut ették. Már nem nagyon eszik, kiköpdösik. 10 hetes ikerfiaimnak melyik lenne a jobb? Doktornőnk, mindkettőböl írt fel. Rám bízta a választást. Ti melyiket ajánljátok?
2016. jún. 28. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
Szia. Nekem 10 hónapos a babám, és nálunk a Milumil nem vált be, mert fájt tőle a hasa, azóta mióta erre rájöttünk, mi is a Nestlé Beba pro1-et használjuk, teljesen jó. És ráadásul még olcsóbb is. Humana-t egyébként nem próbáltuk, így arról nem tudok nyilatkozni, hogy ahhoz képest milyen. Mondjuk nekem megenni megette a Milumilt is...
2016. jún. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Bella169 ***** válasza:
36%

A lányom anyatejes volt és mikor fogyott a tejem a doki a beba pro 1-et javasolta. A lányom elsőre elfogadta.

Kicsit édeskés az íze valószínüleg azért.

Ezt 1 éves korig kitudja írni az orvosunk. Így 600g 827ft receptre (amúgy 1850)

A milumil optimát nem tudom meddig lehet felírni, ott 900g 973ft receptre (amúgy 2200)

Igazából szerintem érdemes 1-1 dobozzal mindkettőből feliratni és majd a srácok eldöntik melyik isszák meg szívesebben. Itt mondhatunk akármit, kérdés a gyerekek melyiket fogadják el.

2016. jún. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Az orvosunk csak beba ha pro start-ot ir fel mar ujszulott kortol. A mi gyerekunk is azt issza. Jol eszik, jol szelel.
2016. jún. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Ment a kezecske 😃. HA tápszer nem kell nekünk, nincs allergiás a családban. Igen 1-1 dobozzal írt fel. Kiváncsi leszek, h melyik válik be.
2016. jún. 28. 21:29
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk fordítva volt. Beba kuka, székrekedést okozott, Milumil oldotta meg a gondot.


Nagyon egyéni.

2016. jún. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az egyik fiamnak a milumil ízlik, a másiknak a Beba! 😊
2016. júl. 3. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!