Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Akinek elektromos sterilizálój...

Akinek elektromos sterilizálója van, milyen márkájú és mennyire van megelégedve vele? Mennyi ideig lehet benne hagyni a dolgokat?

Figyelt kérdés
Aki nem ilyet használ, kérem, ne válaszoljon!
2017. máj. 15. 00:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha kesz, es nem nyitod ki a tetot, akkor 24 oraig steril marad.

De ennek az egesznek az a lenyege, hogy a tejben levo karos bakteriumok elpusztuljanak, tehat ha kesz, ki lehet venni, eltakni a fiokba es hasznalni. Attol nem lesz " fertozott ".


En hasznaltam vegig, mert olyan jo tisztasag erzest adott, a cumikat is beletettem minden este.

Olcso, es jo beruhazas!

Markat nem irok mert kulfoldon elek, es itt masok vannak.

2017. máj. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Momert-ot használtak rokonaim, de hamar berozsdásodott a gőztől... Nem értették hogyan, de így lett és nem is használták utána.

Sajnos csak ennyivel tudok hozzászólni, de remélem a választásban segít..

2017. máj. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is momert márkájú van, nekünk nem rozsdásodik, teljesen jó én szeretem. Azt hiszem 9 percig sterilizál. Hasznos dolog, főleg amíg kicsi, mostmár nem használom olyan sűrűn. 9 hónapos anyukája
2017. máj. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én használtan vettem egy Tefal baby sterilizálót. Én 1 dl vízzel szépen kigőzölöm a tárgyakat. Én szeretem,mert néhány perc alatt sterilizál,ha már nincs benne víz,akkor kikapcsol magától.
2017. máj. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mebby markaju van,6 éve vettem,még mindig tokeletesen működik,pedig kb. Folyamatosan hasznalva volt(6gyereknel összesen,kölcsön volt adva).en is szeretem,nem vizkovesedtek be tole a cumisuvegek,neha ecettel tisztitom,elegedett vagyok/voltam vele.
2017. máj. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. máj. 15. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!