Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Mi van akkor, ha nincs tej és...

Mi van akkor, ha nincs tej és a tápszer meg drága? Van rá támogatás?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy van vényre felírt tápszer de, ha nagyon szegény valaki és abszolút nincs? Vagy sok hitel van, fizetni kell a számlákat is és a fele elmegy rá?
2017. jún. 2. 17:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
A gyerek kajáján nem lehet spórolni. Neki enni kell. Ha felírják receptre, olcsóbb.
2017. jún. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Akkor az van, hogy ha nem tudsz etetni egy gyereket, akkor nem kell szülni. Lehet lepontozni.
2017. jún. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%
A gyes, meg a családi, amit adnak az arra van, hogy a gyerekre költse. Mivel a gyerek előtt anélkül is túl élt az a valaki. Ez önmagában havi 40 ezer forint, akkor is, ha az illető életében nem dolgozott. Ebből a gyereknek meg lehet venni mindent (tápszer, pelenka) amit kell. Meg ott volt az anyasági is ugyebár. Mégis milyen támogatás kellene még? Aki a gyerekre adott pénzt másra költi, az adja a gyereket állami gondozásba, jobb lesz neki nevelőszülőknél.
2017. jún. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%

Ezért kell ELÖBB gondolkodni, és csak UTÁNA szaporodni!


A gyereknek KELL az ennivaló, ha kevés a pénzed, akkor te ne egyél, márcsak azért is, mert te vállaltad a gyereket és nem ö akart megszületni, azaz te vagy a felelös.

2017. jún. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
78%

Tudod, amíg felnőttem, előfordult, hogy az én anyám nem evett, de nekem mindig mindent megállított. Többet, mint az összes körülöttünk levő gyereknek.

Te vagy az anyja, az a dolgod, hogy eltartsd, ha vállaltad. Csak dolgozik az apja, vagy te is elmehetsz, mert az én anyám is meg tudta oldani. Akarni kell, kérdező. Nem tusdom az ilyeneket sajnálni, akik panaszkodnak, ahelyett, hogy a föld alól is előteremtenék a gyereknek amire csak szüksége van, mikor más reggeltől estig kint kapál, nő létére, hogy a gyerekének mindent megadjon. Szedd már össze magad!

2017. jún. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%
Hogy mi van akkor? Nagyon egyszerű. Nem szülünk.
2017. jún. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
57%
Úgy látom, a net be van kötve. Mondd le, és az árán rögtön meg tudod venni a tápszert a gyerekednek.
2017. jún. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Hé nincs gyerekem, a kérdés csak elméleti. Nem kell rögtön támadni :) Csak ezen gondolkodtam.
2017. jún. 2. 17:39
 9/19 anonim ***** válasza:
75%

"csak a tápszergyártók találták ki"


Hogyne. Bármilyen gyártó kitalálhat bármit, ha a kutatók meg az orvosok közlik, hogy hülyeség, amit állítanak. Abba meg bele se kezdjél, hogy mert az orvosok le vannak fizetve, mert akkor ennyi erővel a tejipar is lefizethette volna őket.

2017. jún. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
82%
Receptre felírva 800ft egy doboz tápszer akinek erre nincs az ne szüljön, mellesleg ott van a családi+gyes ami nem sok, de erre épp elég.
2017. jún. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!