Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 3hetes baba 90ml eszik de...

3hetes baba 90ml eszik de csak 2orat bir vele?

Figyelt kérdés
Van akinek kibirja a 3orat es milyen tapszert esztek
2017. jún. 21. 10:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Most azért meleg is van lehet h csak a szomjat is oltja ám vele!
2017. jún. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A fiam 12 hetesen is 2 óránként evett (éjjel-nappal) és nagyon durva mennyiségeket. 3 hónaposan pufi is volt nagyon de a 12. hét után magától állt át a 3 óránkéntire. Ne aggódj ezen!
2017. jún. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor adj neki 120 mlt 4 adagoló kanállal. Az enyém 3 hetesen ennyit evett, most 6 hetesen már 120at 4 adagoló kanállal. Meleg van nagyon, inkább vizet adj neki, másképp jelzi úgyis, hogy szomjas vagy éhes. Az én babám nagyon szépen tartja a 3 órát, órát lehet igazítani hozzá. :) Azt mondják, hogy jelzi a baba, ha éhes, de nem szabad túltáplálni őket! A tápszertől könnyen felfúvódnak! Ez nem anyatej, hogy igény szerint lehessen adni. Mi próbáltuk, de nem volt rendszer a mindennapokban, így van. Az én babám 2kor evett, felsírt egy fél órával ezelőtt, adtam neki vizet és visszaaludt :)) 5kor fog enni.
2017. jún. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!