Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Tudnátok jó cumisüveg melegítő...

Tudnátok jó cumisüveg melegítőt ajánlani?

Figyelt kérdés
Eddig mikroztam a vizet, de igazából mi nem szeretjük gyakran használni a mikrot. Olyan melegítőt szeretnék, ami gyorsan felmelegíti vizet.
2017. aug. 3. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Az Avent elég gyorsan melegít. Mi végül MAM-os melegítőt vettünk, de én 2-3 közé tekerem és órákig benne hagyom a vizet (hogy ne kelljen várnia meg a nagyobb ne keljen fel a mikróra na meg a sírásra se) mert pont mellette van a konyha. Így pont jó hőmérsékletű és azonnal kész van csak bele kell önteni a port, ha időben tettem bele a cumisüveget de még este bekészítem.
2017. aug. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, én nem merném órákig hagyni benne a vizet. Mennyi idő alatt melegíti fel a hűtőből kivett babavizet?
2017. aug. 3. 11:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha mondjuk nem volt áram, én így csináltam:


Lábasba melegítettem vizet, abba beleállítottam egy pohárban annyi vizet amennyi kell (én pl Aventes poharat használtam erre). Felmelegedett a víz, és a pohárból egy termoszba öntöttem a vizet.

A termosz órákon át melegen tartja. Nekem a rekordom 5 óra volt, pedig csak egy Pepco-s termoszt használtam hozzá.. Kiránduláshoz is jó!

2017. aug. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk Avent van, sokáig használtuk, és szerettük, lehet tekerővel állítani az elején, hogy mit szeretnél melegíteni (kis cumisüveg, nagy, vagy kaja, plusz olvasztás emlékeim szerint). Az anyatejet egész hamar felmelegítette hűtő hidegről ihatóra (talán 2-3 perc alatt), bár a mikró nyilván gyorsabb lett volna, nekem az anyatej melegítésnél szóba sem jöhetett. Ha a nagyobb cumisüveg programra állítottuk akkor forróbb vizet csinált, tehát gondolom gyorsabb is lett volna maga a melegítés.
2017. aug. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vízforralóval felmelegíteni a vízet, aztán beleönteni egy magas, keskeny edénybe és ebbe bele a cumisüveg.
2017. aug. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!