Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Novalac AC!? Anyukák, ha...

Novalac AC!? Anyukák, ha babám (6 hetes) Beba 1 pro-t eszik, adhatok neki mellé (vagyis 1-2 étkezésnél beba helyett) Novalac Ac-t?

Figyelt kérdés
Nagyon hasfájósak vagyunk, ezt ajánlották a gyógyszertárban illetve a védőnőnk. Nem szeretnék egyből áttérni erre a tápszerbe, túlestünk már pár váltáson ami csak még jobban megviselte a pici hasát.
2018. aug. 1. 08:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi 2 tápszercsere után Novalac AC-re váltottunk és nagyon sokat segített.Viszont egy az egyben tértünk rá át, mert a Milumiltől ő kakilni sem tudott.Kell pár nap míg átáll, de ha adsz neki párszor olyat ami miatt hasfájós akkor szerintem nem fogod tudni, hogy segít e a novalac.
2018. aug. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam is hasfájós volt. A kórházban azt ajánlották, hogy fokozatosan álljunk át egyik tápszerről a másikra. Be is jött. Először csak egy étkezést cseréltem ki, utána pedig 4-5 naponta megint egyet. Igaz, hosszú volt a váltás, de így nem viselte meg.
2018. aug. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!