Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Tápszer mellé ti adtok külön...

Tápszer mellé ti adtok külön inni a babának?

Figyelt kérdés

Vagy az a folyadékbevitel is egyben?

Eddig anyatejes volt, az mellett nem kellett külön itatni.


2018. dec. 22. 08:01
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Nem, az elsőnek sem adtam és most a másodiknak sem. A gyermekorvos azt mondta nem szükséges, a második gyereknél pedig egyenesen negtiltotta a reflux miatt.
2018. dec. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kell, csak majd a hozzátáplálás mellé, ha eszik pépeset.
2018. dec. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindharom gyermekem tapszeres, hozzataplalasig ketto egyaltalan nem fogadta el a vizet (mast meg nem adtam volna). Neha (kb 4-5 alkalommal) megkinaltam oket, de nem aratott sikert.

Egyikuk elfogadta es ivott is rendszeresen, de annak orultem is, mert szorulasos volt az elejetol kezdve es amikor ivott vizet is, akkor konnyebben kakilt. Emellett evett is, hizott is rendesen, szoval a viz nem vette el a tapszertol a helyet.


Amugy nekem mindharom teli, azt mondjak, hogy nyari babat erdemes megkinalni vizzel kanikula idejen a tapszer mellett, mert magasabb a folyadekigenyuk nagy melegben, ami logikus is.

2018. dec. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%

Én mindig kìnálom vìzzel étkezések között (hozzátáplálás előtt is), van, mikor nem kell neki, van, mikor meglepően sokat iszik. Az a pár mozdulat nem kerül semmibe.

(Viszont a vizes cumisüvegén teljesen más alakú a cumi, hogy ne csalódjon, hogy nem tápszer van benne, meg mindig mondom is neki, hogy "kérsz vizet?")

2018. dec. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én adtam, a doki javasolta, hogy kinálgassam néha. Volt, hogy elfogadta, volt, hogy nem.
2018. dec. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak hozzátáplálás óta, bár ő még most 15 hósan is eszik annyi tápszert, hogy nem is kellene sok víz mellé.
2018. dec. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!