Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás

A kérdés

Mi a különbség a tápszer és a tejital között?

máj. 27. 14:09  Privát üzenet  

A válaszok
Hát elég sokminden, sőt, szinte minden. Amúgy melyik tejitalra gondolsz?

A válasz 15%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/10Időpont máj. 27. 14:20 Privát üzenet
Ja, az lemaradt, hogy nem mindegy, mennyi idős a baba, mert hozzátáplálásnál vannak jó fajta tejitalok. Ezért kérdezem.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/10Időpont máj. 27. 14:25 Privát üzenet
Szerintem semmi, ha a dobozban kapható tejital porokra gondolsz, ugyanaz, mint a tápszer.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/10Időpont máj. 27. 15:05 Privát üzenet

Tejital = tapszer

Elso, ha valamit nem tudsz, inkabb ne valaszolj

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/10Időpont máj. 27. 15:06 Privát üzenet
4.! Igen, rájöttem, mert én is a boltokban kapható tejitalra gondoltam hirtelen olvasáskor. Látom, meg is kaptam érte a magamét. No mindegy. Sorry!

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/10Időpont máj. 27. 15:12 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen a porokra gondoltam. Szóval akkor tápszer. Akkor nem is kell váltani rá? 1 éves amúgy

# 6/10Időpont máj. 27. 15:39 Privát üzenet
Van különbség. Kérdés, hogy melyik típusra gondolsz? A tápszer kisebb babáknak, míg a tejital nagyobb babáknak való, életkoruknak megfelelő arányban tartalmaznak bizonyos összetevőket, vitaminokat, zsírokat, aminosavakat, fehérjét, probiotikumot. Kicsi babának nem való a tejital mert a szervezete nem képes feldolgozni és súlyosan meg lehet vele betegíteni. De pl.a 3as tàpszer és az 1+ tejitalok között már nincs akkora különbség.

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/10Időpont máj. 28. 12:18 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Most töltötte be az 1et. Eddig 2es tápszert kapott. Érdemes lenne áttérni?

# 8/10Időpont máj. 28. 12:58 Privát üzenet
Nekem doki azt mondta, maradjunk nyugodtan a 2-es tápszernél később is,de még jobb ha az 1-es tápszernél maradunk, mert a többi rengeteg cukrot tartalmaz.De ha a babádnak ízlik, és nem fáj a pocija tőle nyugodtan teszteld le :) Külföldön lakunk, itt úgy is meg lehet venni mint a dobozos tejet :D

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/10Időpont máj. 28. 13:19 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Én is külföldön vagyok és csak random kiválasztottam az egyik szimpit. Itta az 1-és és a 2-es tápszert is.

Nem is tudtam,hogy tele van cukorral.

# 10/10Időpont máj. 28. 14:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van különbség olcsóbb és drágább tápszer között?
Tápszerben, tejitalban Milumil, vagy Milupa a jobb? Mi a különbség?
Mi a különbség a tejital és a tápszer között?
Mi a különbség a 6. hótól adható tápszer és a korábbi között. és ha én a korábbit adom továbbra is, baj lenne?
2-es és 3-as tápszer között mi a különbség?
Mi a különbség a Beba pro ha 2 tápszer és a Beba aktív ha 2 tápszer között? Melyiket ajánljátok inkább 6 hónapos babának, aki eddig Beba pro ha startot kapott?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Tápszeres táplálás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!