Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Mi a különbség a tápszer és a...

Mi a különbség a tápszer és a tejital között?

Figyelt kérdés
2019. máj. 27. 14:09
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Hát elég sokminden, sőt, szinte minden. Amúgy melyik tejitalra gondolsz?
2019. máj. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, az lemaradt, hogy nem mindegy, mennyi idős a baba, mert hozzátáplálásnál vannak jó fajta tejitalok. Ezért kérdezem.
2019. máj. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi, ha a dobozban kapható tejital porokra gondolsz, ugyanaz, mint a tápszer.
2019. máj. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
25%

Tejital = tapszer


Elso, ha valamit nem tudsz, inkabb ne valaszolj

2019. máj. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
4.! Igen, rájöttem, mert én is a boltokban kapható tejitalra gondoltam hirtelen olvasáskor. Látom, meg is kaptam érte a magamét. No mindegy. Sorry!
2019. máj. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen a porokra gondoltam. Szóval akkor tápszer. Akkor nem is kell váltani rá? 1 éves amúgy
2019. máj. 27. 15:39
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Van különbség. Kérdés, hogy melyik típusra gondolsz? A tápszer kisebb babáknak, míg a tejital nagyobb babáknak való, életkoruknak megfelelő arányban tartalmaznak bizonyos összetevőket, vitaminokat, zsírokat, aminosavakat, fehérjét, probiotikumot. Kicsi babának nem való a tejital mert a szervezete nem képes feldolgozni és súlyosan meg lehet vele betegíteni. De pl.a 3as tàpszer és az 1+ tejitalok között már nincs akkora különbség.
2019. máj. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Most töltötte be az 1et. Eddig 2es tápszert kapott. Érdemes lenne áttérni?
2019. máj. 28. 12:58
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem doki azt mondta, maradjunk nyugodtan a 2-es tápszernél később is,de még jobb ha az 1-es tápszernél maradunk, mert a többi rengeteg cukrot tartalmaz.De ha a babádnak ízlik, és nem fáj a pocija tőle nyugodtan teszteld le :) Külföldön lakunk, itt úgy is meg lehet venni mint a dobozos tejet :D
2019. máj. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Én is külföldön vagyok és csak random kiválasztottam az egyik szimpit. Itta az 1-és és a 2-es tápszert is.


Nem is tudtam,hogy tele van cukorral.

2019. máj. 28. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!