Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Kinek melyik gyógy táp vált be?

Kinek melyik gyógy táp vált be?

Figyelt kérdés
2.5 honapos kisfiam a 2 hós oltasig nagyon jól evett. Bukott és Humanat kapott. 800-900kozt evett. Aludt ejjel. Koszmos volt a feje mar par napos koratol. A 2 hos statuszon azt mtak ekcemas. Elotte is ugyanilyen volt a feje akkor még koszmonak mondtak. Feherboru egyebkent. Felirtak neki a Peptit amibol 400mltol nem eszik tobbet. Bele kell konyorogni. Pedig kivarom a 4.5 orat is akár. Suritovel issza. 2 hete kapja. Mennyi ido alatt szokta meg a baba a tapot aki esetleg hasonloan valtott?
2019. jún. 7. 08:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha a hízása és a pisis pelusok rendben vannak, ne görcsölj rá. Nem eszik mindenki ugyanannyit, nem is kell. Lehet, hogy ez jobban eltelíti, ezért nem kér többet.
2019. jún. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
100g-t hizott 2 het alatt... tnap mertuk a hazi orvossal. Esetleg keves a M-es lyuku cumifej?
2019. jún. 7. 08:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Beba HA starttal kezdtük,de nagyon hasfájós volt tőle. Beba sensitive-re váltottunk és utána 2 nappal már egy sírás nem volt. Kb. 1 hét volt, mire teljesen mosolygós kiegyensúlyozott baba lett. Egyébként valószínűleg laktóz érzékeny. Az férjem laktóz érzékeny,nekem pedig a testvérem és anyukám is.
2019. jún. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3. válaszoló vagyok. Nekem is alig evett, aztán a váltás után,mintha kicserélték volna. Pedig ízre nem sok volt a különbség a kettő között.
2019. jún. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Milumil AR otimát eszik a kisfiam. Mi is több bukós tápszert kipróbáltunk, plusz a sűrítőt meg a sinlacot, de csak ez vált be.
2019. jún. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A 3. Válaszoló - mennyi ideig tartott míg megszokta? Mert nekem mar lassan2 hete eszi es csak 50-70mlt eszik 3-4 orankent...
2019. jún. 8. 15:50
 7/7 A kérdező kommentje:
Az első válaszolóhoz - persze értem én, hogy lehet, hogy jobban eltelíti de 2 hét alatt nem hizott és azért csak keveske a napi 400ml koruli mennyiség.
2019. jún. 8. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!