Milumil HA start tápszer?

Figyelt kérdés
4 hetes babám Milumil HA start tápszert eszik. Hasfájós eléggé, viszont megszenvedi a kakilást is. Nagyon erőlködik, kifeszíti az egész testét, nehezen jön. Ilyen esetben érdemes lenne tápszert váltani? Kérem, hogy a szoptatás/tápszer témát ne firtassuk, nem erre vonatkozik a kérdésem!

2019. jún. 29. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ennyi idős korban még idő kell neki, hogy kialakuljon az emésztőrendszere, ezért fáj a hasa. Persze próbálhatsz másik tápszert, de egy darabig attól is fájna a hasa. Mi 4 félét próbáltunk ki, a Hipp lett jó végül. Esetleg adhatsz neki espumisant is(jön a pukival minden:)). A biogaia meg segít neki egy jó bélflórát kialakítani. Úgy rémlik a milumil nekem nagyon habos volt, sok levegőt nyelt vele a babám és nem tudta kibüfizni, attól is fájt a pocakja.
2019. jún. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én kisebbikem is ezt eszi sajnos. Ő nem volt hasfájós, viszont a kakilás nem volt egyszerű az elején. A nagy anyatejes volt, ő is nehezen kakilt az első 3 hónapban. Nem hiszem, hogy a tápszer miatt van, mert akkor nem rendeződött volna 2 hónapos korában. Egyszerűen meg kell tanulniuk emészteni. 😊
2019. jún. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kap Infacolt, illetve Biogaiát is, de így is szenvedünk. A tápszerváltás hogy működik? A milumilt a kórházban írták fel receptre, de olvastam többeknél, hogy hasonló problémák voltak a babáknál a milumiltól. Ha szeretnék majd váltani, a gyerekorvos fog ajánlani másikat, vagy kipróbálhatunk magunktól is?
2019. jún. 29. 23:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb ha a gyerek orvossal beszélned meg. Nekünk Beba HA sensitive lett ami nyert, de mindenképp beszélj orvossal, segíteni fog kiválasztani a megfelelőt, és ki írja receptre, hogy olcsóbb legyen.
2019. jún. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!