Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Meddig ivott gyereked tápszert...

Meddig ivott gyereked tápszert? Miből? És amikor már sima tejet ivott azt pohárból tette?

Figyelt kérdés
2019. júl. 15. 12:44
 1/9 anonim ***** válasza:
7 hónapos korig. Onnantól fogva próbáltunk több fajtát is, nem volt hajlandó elfogadni. Köpte ki az összeset, a végén hányt tőle. Ezért akkor már kapott tejpépet, azt kapta helyette tápszeres étkezések helyett. 1 éves kora után vezettük be a tejet, akkor még cumisüvegből itta. Csak egyéb, más folyadékot ivott csőrös itatópohárból. De olyan másfél éves korában már elhagyta a cumisüveget mindenfajta folyadékot pohárból ivott.
2019. júl. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10 hóbapos korig ugyan abból az okból, mint amit az első leírt. Öklendezett stb. Helyette tejpépet kapott. Viszont tejet még nem adtam neki. A legújabb ajánlás szerint 3éves korig nem ajánlott. Azért nem erőltetem igazából, mert érzékeny volt a tejes dolgokra 1,5éves korig , most 19hónapos, most jutottunk oda, hogy nem lesz ekcémás vmilyen tejterméket tartalmazó ételtől.
2019. júl. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2es vagyok az lemaradt, hogy cumisüvegből itta a tápszert, most már sima poharat használ.
2019. júl. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Lehet, hogy nem leszek a legjobb példa. 1 éves koráig tápszer, utána tejital, cumisüvegböl issza, minden más folyadékot is, 2 éves 1 hónapos.
2019. júl. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tápszert fél éves korától egy éves koráig ivott.Aztán váltottunk tejitalra( tudom az is tápszer:) 21 hónapos és a tejitalt még cumisüvegből issza, minden más folyadékot pohárból.Addig míg a sajttól és egyes tejtermékektől kijön az ekcémája, nem ajánlják a tej bevezetését így egyenlőre várunk.
2019. júl. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1 éves korig, onnantól tejital, majd az se kellett így kakaóval megitta, majd arra is ráunt másfél évesen, pont akkor derült ki a tejallergiája, doktornő súlykolta hogy kell a tejmentes tápszer aminek undorító íze van, így ha az édes tejes nem kellett neki akkor nyílván az sem.

De ilyenkor már tudott pohárból inni.

Egy ideig vettem neki kókusz,mandula tejet, de most 3 évesen már ezeket sem issza meg.

2019. júl. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2,5 éves koráig tejital, utána 3 éves koráig hol tejital, hol tej (2,5 évesen kezdtem bevezetni). Már rég tudott pohárból inni, de az esti itókát csőrös itatóból issza a mai napig.
2019. júl. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
21 hónapos, ha akarnám sem tudnám elvenni tőle a tápszert. Cumisüvegből issza, nem fogadja el másból, viszont semmi más nem is lehet benne és minden mást pohárból iszik. A tejet és a kakaót van hogy csőrösből, de az se muszáj.
2019. júl. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Másfél éves koráig itta a tápszert, cumisüvegből, de ő utálta a cumisüveget, a csőrös poharat, minden ilyan bigyót, de a sima pohárhoz kicsi volt. 10-11 hós kora óta szívószálas kulacsot használ, abból iszik mindent, most már a kakaót is.
2019. júl. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!