Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor lehet/nem lehet?

Mikor lehet/nem lehet?

Figyelt kérdés
ha pl. 5.én jön meg és tart 11.ig akkor most előtte, vagy utána lehet szexelni?
2019. júl. 23. 22:57
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
bármikor szexelhetsz, amikor kedved tartja. a kérdésből nem igazán derült ki mit szeretnél tudni. akkor szexelsz amikor szeretnél.
2019. júl. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi. véletlen rámentem a küldésre. még annyit akartam beleírni, hogy akik gyereket terveznek (én nem) ők a havi előtt v utána próbálkoznak?
2019. júl. 23. 23:04
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Akkor szexelsz amikor akarsz,de nagyobb esélye van teherbe esni peteéréskor,ami egy 28 napos ciklusnál,általában a felénél van azaz kb a 14.napon
2019. júl. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
Ciklus.hun a naptarmodszer mutatja a kerdesedre a valaszt, de ugye ez a modszer plane nem 99%-os.
2019. júl. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akik gyereket akarnak azok középidőben próbálkoznak. Azaz 2 héttel előtte ami pont 2 héttel utána van. De aki igazan gyereket akar az kétnaponta szexel. Aki meg nem akar gyereket, az védekezik. Mert menzesz alatt előtt és után is teherbe lehet esni.
2019. júl. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!